کلاه قرمزی و فروش ۲۶۱ میلیون تومانی
توسط : jtayebe
به نقل از ایسنا، «كلاه قرمزی و بچه ننه» به كارگردانی ایرج طهماسب، بدون در اختیار داشتن سینماهای حوزه هنری و شهرداری به فروش ۲۶۱ میلیون تومانی دست یافت.

علی سرتیپی ـ مدیرعامل فیلمیران و پخش كننده سه فیلم «كلاه قرمزی و بچه ننه» ،‌« بی خداحافظی» و «ضدگلوله» خبر داد: فروش شب گذشته «كلاه قرمزی و بچه ننه» تنها در سینماهای تهران به حدود ۱۱۰میلیون تومان رسیده است‌ كه فروش بسیار خوب و در حد یك ركورد است. اكنون این فیلم در مدت سه روز، مجموعا در سینماهای تهران به فروش ۲۶۱ میلیون تومانی دست یافته است.

وی ادامه داد: اكنون ۲۴ سینما در تهران «كلاه قرمزی وبچه ننه» را اكران می‌كنند و شهرستان‌ها هم از دیروز ۲۹ مرداد ماه اكران این فیلم را آغاز كرده‌اند.

فیلم‌ سینمایی «كلاه قرمزی و بچه ننه» در سینماهای پردیس شكوفه ،‌ فلسطین‌، عصرجدید،‌ اریكه ایرانیان‌، فرهنگ،‌ جوان‌، قدس‌، ماندانا‌، ایران‌، صحرا،‌ مركزی‌، پارس‌، برج میلاد‌، آستارا‌، موزه سینما و... اكران می‌شود.

سرتیپی همچنین درباره فروش فیلم «بی خداحافظی» هم بیان كرد: فروش این فیلم سینمایی شب گذشته در سینماهای تهران ۱۲ میلیون تومان بود و در سه روز گذشته فروش این فیلم به ۴۵ میلیون تومان رسیده است. اكنون در تهران ۱۷ سینما «بی خداحافظی» را اكران می‌كنند و سینماهای شهرستان هم نمایش این فیلم را از روز گذشته آغاز كرده‌اند.

مدیرعامل فیلمیران در پایان سخنانش به فروش «ضد گلوله» هم اشاره كرد و به ایسنا گفت: فروش شب گذشته این فیلم ۱۰ میلیون تومان بوده است‌ و در سه روز گذشته فروش «ضد گلوله» به ۳۰ میلیون تومان رسیده است. این فیلم هم مانند «بی خداحافظی» ۱۷ سینما در تهران دارد و اكران آن در شهرستان‌ها از دیروز آغاز شده است.

پس از حذف سینما «آزادی» از چرخه اكران عمومی سینماها ،موسسه تصویری شهر و حوزه هنری سینماهای خود را در اختیار سه فیلم «كلاه قرمزی و بچه ننه»،«بی‌خداحافظی» و «ضد گلوله» نگذاشتند و این فیلم‌ها سینماها و پردیس‌های مهمی مانند آزادی‌ و ملت را در اختیار ندارند.

سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره‌ی آخرین وضعیت اكران، گفت: فروش فیلم‌های عیدفطر بسیار عالی است.

حبیب كاوش گفت: فروش فیلم‌ها بسیار خوب است ، سینماهایی كه در حال تعطیلی بودند‌، بسیار خوب می‌فروشند. در شهرستان‌ها، فروش عالی است و فیلم‌ها در این چند روز خارج از تصور ما فروش داشته‌اند.

به گفته‌ی وی؛ جلسه‌ی شورای صنفی نمایش با توجه به تعطیل بودن روز دوشنبه، فردا سه شنبه ـ ۳۱ مرداد ماه برگزار می‌شود.

دوشنبه 30/5/1391 - 16:5
پسندیدم 0
UserName
x