یه حبه قند راهی بلژیک شد
توسط : rohi1346
یه حبه قند راهی بلژیک شد
جام جم آنلاین: فیلم سینمایی"یه حبه قند"به کارگردانی سیدرضا میرکریمی در بخش سینما ویووی بیست و نهمین جشنواره فیلم سینما نووی بلژیک روی پرده می‌رود.

فیلم سینمایی"یه حبه قند" که در بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر اکران شد قرار است در بخش سینما ویووی بیست و نهمین جشنواره فیلم سینما نوو بلژیک روی پرده برود.

این فیلم پیش از این در جشنواره‌های مونترال کانادا، پوسان کره جنوبی و ان اچ کی ژاپن به نمایش درآمده است و تا پایان امسال در جشنواره بین المللی فیلم میامی آمریکا و کینوی لیتوانی روی پرده می‌رود.

این فیلم با بازی نگار جواهریان، سعید پورصمیمی، رضا کیانیان، نگار عابدی، پریوش نظریه، فرهاد اصلانی و... داستان خانواده‌ای است که دخترشان قرار است به زودی ازدواج کند و برای جشن کنار هم جمع شده اند...

بیست و نهمین دوره جشنواره سینما نوو(cinema novo) از 18 تا 28 اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

این جشنواره شامل بخش‌های مسابقه اصلی، سینما ویوو، فوکوس، و بخش جنبی است، این جشنواره 10 روزه در شهر بروژ برگزار می‌شود و هر سال حدود 70 فیلم از کشورهای مختلف در این جشنواره روی پرده می روند.

اولین دوره جشنواره سینما نوو در سال 1983 با عنوان جشنواره فیلم جهان سوم برگزار شد.

سیدرضا میرکریمی فیلم های سینمایی "کودک و سرباز"، "زیر نور ماه"، "خیلی دور، خیلی نزدیک" و "به همین سادگی" را در کارنامه دارد.(مهر)

دوشنبه 19/10/1390 - 22:40
پسندیدم 0
UserName
x