آغاز جشنواره فصلی زمستانه مطبوعات
توسط : rohi1346

آغاز جشنواره فصلی زمستانه مطبوعات

خبرگزاری فارس: دبیر جشنواره فصلی مطبوعات و خبرگزاری‌ها با بیان اینکه هنوز زمان دقیق برگزاری اختتامیه جشنواره پاییز مشخص نیست، از آغاز جشنواره فصلی زمستان و بررسی آثار تولیدی در این فصل خبر داد.

تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

محمود اکرامی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان این مطلب اظهار داشت: بررسی آثار تولیدی فصل زمستان از ابتدای دی آغاز شده و آثار مطبوعات و خبرگزاری‌ها در بخش‌های مختلف به صورت روزانه مورد ارزیابی و داوری قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: در بخش خبرگزاری‌ها زمینه جدیدی به 3 زمینه قبلی خبر، گزارش خبری و عکس افزوده نشده است و در 3 ماهه فصل زمستان نیز تولیدات خبرگزاری‌ها در این 3 زمینه مورد داوری قرار خواهد گرفت.

دبیر جشنواره فصلی مطبوعات و خبرگزاری‌ها درباره زمان برگزاری اختتامیه جشنواره فصلی پاییز و اعلام اسامی برگزیدگان این فصل تصریح کرد: هنوز زمان دقیق برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره فصلی پاییز برای اعلام نفرات برتر فصل پاییز مشخص نشده اما تلاش داریم با تدوین و چاپ کتاب آثار برتر فصل گذشته، هرچه زودتر این مراسم را برگزار کنیم.

اکرامی‌فر با اشاره به تصمیم اخیر مسئولان معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد برای اعلام اسامی برگزیدگان جشنواره فصلی به صورت هفتگی اظهار داشت: 2 هفته است که اجرای این طرح آغاز شده و اسامی برگزیدگان در بخش مطبوعات و خبرگزاری‌ها در انتهای 2 هفته اخیر به مدیران مسئول و مدیران عامل این رسانه‌ها اعلام شده است.

وی یادآور شد: به برگزیدگان هفتگی، جایزه‌ای تعلق نخواهد گرفت بلکه این اسامی ضمن اعلام به مدیران رسانه مربوطه برای انتخاب برگزیدگان نهایی فصل ارسال می‌شود و در صورت کسب رتبه به عنوان برگزیدگان نهایی فصل، جوایزی به رتبه‌‌های اول تا سوم تعلق خواهد گرفت.

دوشنبه 19/10/1390 - 22:31
پسندیدم 0
UserName
x