یکی از معروف​ترین پزشکان سوریه در تحولات اخیر این کشور ترور شد
توسط : rohi1346

یکی از معروف​ترین پزشکان سوریه در تحولات اخیر این کشور ترور شد

خبرگزاری فارس: حامد حسن، سفیر سوریه در ملاقات با اعضای بسیج جامعه پزشکی ایران از ترور یکی از معروف‌ترین و زبردست‌ترین پزشکان سوریه به نام دکتر «محمد عید» در یکی از شهرهای این کشور خبر داد.

تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی جمهوری اسلامی ایران و تیمی متشکل از اعضای این سازمان در ملاقاتی با سفیر سوریه بر حمایت جامعه پزشکی ایران از مردم سوریه در مقابل توطئه های غرب تاکید کردند.

حامد حسن، سفیر سوریه در این ملاقات از ترور یکی از معروف‌ترین و زبردست‌ترین پزشکان کشور سوریه به نام دکتر "محمد عید" در یکی از شهرهای این کشور خبر داد و گفت: رسانه​های غربی در اخبار خودشان هیچ اشاره​ای به این موضوع نکردند.

محمد رئیس زاده، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور نیز در گفت و گو با سفیر سوریه به معرفی این سازمان پرداخت و از سفرهای پزشکان متخصص این سازمان به کشور سومالی و کنیا خبر داد.
 
وی در ادامه از بیمارستان‌های صحرایی برپا شده در مناطق محروم و همچنین امدادرسانی به مردم آن مناطق سخن گفت.

در این ملاقات سفیر سوریه از تیم پزشکی ایران دعوت کرد که به کشور سوریه رفته و به ارائه کمک‌های پزشکی به مردم این کشور بپردازند.

وی گفت: ما علاقه​مندیم ملت دوست ایران به ویژه جامعه پزشکی ایران که از نخبگان علمی هستند و ارتباط مستقیمی با مردم دارند، اطلاعات درستی از اوضاع کشور سوریه داشته باشند.

دوشنبه 19/10/1390 - 22:31
پسندیدم 0
UserName
x