ثبت‌نام دارندگان اولویت‌های "عمره" در استان تهران از امروز آغاز شد
توسط : rohi1346
ثبت‌نام دارندگان اولویت‌های "عمره" در استان تهران از امروز آغاز شد

خبرگزاری فارس: ثبت‌نام دارندگان اولویت‌های یک تا 230 بانک ملت و دارندگان فیش‌های عمره مفرده بانک ملی در استان تهران از امروز آغاز شد.

تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، تمام دارندگان اولویت‌های یک تا 230 بانک ملت سال 1387 در استان تهران از امروز (جمعه شانزدهم دی) می‌توانند با مراجعه به دفاتر زیارتی مجاز اقدام به ثبت‌نام کنند.

دارندگان اولویت‌های عمره 90 و 91 برای ثبت‌نام 10 روز فرصت دارند و در صورت عدم مراجعه این افراد و تکمیل نشدن ظرفیت کاروان‌ها، اولویت‌های جدید اعلام و جایگرین خواهند شد.

متقاضیان برای اطلاع از اولویت‌های تشرف خود می‌توانند با مراجعه به سایت بانک ملت به آدرس www.bankmellat.ir یا مراجعه به شعب مربوطه، تماس با شماره تلفن 1556 یا ارسال شماره ثبت‌نام خود به مرکز پیام بانک ملت به شماره 200034 از طریق پیامک از اولویت تشرف خود مطلع شوند.

در مناسک عمره مفرده 90 و 91 اعزام عمره‌گزاران در 2 مرحله انجام می‌شود؛ نخست گروه‌های اعزامی در دهه اول ربیع حدوداً از 12 بهمن 90 تا 26 اردیبهشت 1391 و مرحله دوم اعزام‌های عمره مربوط به گروه‌های اعزامی از دهه سوم جمادی‌الثانی حدوداً از 27 اردیبهشت 91 تا دهه سوم شعبان حدود 28 تیر 1391 انجام می‌شود.

پیش از این علی‌اکبر غیرتی؛ مدیرکل حوزه ریاست سازمان حج و زیارت در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه امکان ثبت‌نام اینترنتی دارندگان اولویت وجود دارد، گفته بود: امسال تمام دارندگان‌ فیش‌های عمره مفرده بانک ملی حتماً باید نسبت به ثبت‌نام و تعیین تکلیف نهایی وضعیت عمره خود اقدام کنند و در صورت عدم مراجعه و ثبت‌نام این افراد، سازمان حج و زیارت برای تعیین تکلیف این افراد اقدام خواهد کرد.

دارندگان اولویت می‌توانند از طریق کارگزار اولیه‌، کاروان مورد نظر خود را رزرو کنند و 48 ساعت فرصت دارند ثبت‌نام خود را از طریق کارگزار دوم قطعی کنند.

دوشنبه 19/10/1390 - 22:30
پسندیدم 0
UserName
x