تشییع پیكر حاجی بخشی در كرج
توسط : rohi1346

جام جم آنلاین: پیكر بسیجی خستگی ناپذیر و اسطوره دفاع مقدس مرحوم حاج ذبیح الله بخشی روز پنچشنبه با شركت امت حزب الله و مسوولان استان البرز در كرج تشییع شد.

در این آیین علاوه بر قشرهای مختلف مردم، یگان هایی از دلاور مردان ارتشی ، سپاهی و بسیجی پیكر مرحوم حاج بخشی را از میدان سپاه تا تالار شهیدان «نژاد فلاح» كرج مشایعت كردند.

قراردادن پیكر پیر برنای جبهه های جنگ تحمیلی در خودروی تویوتای لندكروز دوران دفاع مقدس از صحنه های حزن انگیز این آیین بود كه دوران حماسه و شهادت را در اذهان زنده كرد.

قشرهای مختلف مردم با شعارهای الله اكبر پیكر پیر جبهه ها و یاور ولایت را همراهی كردند.

حاج ذبیح الله بخشی از رزمندگان و اسطوره های دفاع مقدس بود كه دراین دوران دو فرزند، برادر و داماد خود را تقدیم آرمان های والای انقلاب اسلامی كرد.

وی روز سه شنبه این هفته در سن 78 سالگی بر اثر عارضه قلبی در بیمارستان پارسیان تهران به لقاء الله شتافت.

عزیز اكبریان از همرزمان مرحوم حاج ذبیح الله بخشی و نماینده مردم كرج در مجلس شورای اسلامی در آیین تشییع پیكر این رزمنده دفاع مقدس گفت:مرحوم حاج بخشی در دوران دفاع مقدس به رزمندگان بسیجی ، ارتشی و سپاهی روحیه می داد.

وی افزود: این مرحوم دارای شخصیتی بی نظیر ، ثابت قدم در راه معلومات معنوی و عرفانی بود و با توجه به فداكاریها و ایثارش بویژه در دوران دفاع مقدس مقام شهید را دارد.

اكبریان، در گذشت این اسطوره مقاومت را به مردم ایران اسلامی بویژه مردم استان البرز تسلیت گفت.

پیكر مرحوم حاج ذبیح الله بخشی فردا پس از نمازجمعه در تهران تشییع و در بهشت زهرا آرام خواهد گرفت. (ایرنا)

دوشنبه 19/10/1390 - 22:8
پسندیدم 0
UserName
x