پرداخت وام ضروری 51میلیون تومانی به حساب بازنشستگان واجد شرایط
توسط : rohi1346
پرداخت وام ضروری 5/1میلیون تومانی به حساب بازنشستگان واجد شرایط
معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری به بازنشستگان وموظفین واجد شرایط خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مجید نادری در این باره گفت: این تسهیلات که میزان آن بین ده میلیون ریال تا پانزده میلیون ریال است به بازنشستگانی تعلق می گیرد که قبلا مطابق شرایط اعلام شده در سایت صندوق بازنشستگی کشوری ثبت نام کرده و پس از قرعه کشی برای دریافت وام ضروری انتخاب شده اند.

وی با اشاره به حمایت و مساعدت های دولت در خصوص افزایش تسهیلات رفاهی برای بازنشستگان کشوری در سال جاری اظهار داشت : تمام تلاش و پیگیریهای مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری درطول سالهای اخیردر راستای افزایش رفاه وبرخورداری بازنشستگان از بهترین خدمات و تسهیلات رفاهی بوده است تا از این طریق بخشی از مشکلات اقتصادی این قشر بزرگ جامعه مرتفع شود.

نادری تاکید کرد: در خصوص وام ضروری نیز تمامی اقدامات وهماهنگی لازم صورت گرفته و به بازنشستگانی که بر اساس قرعه کشی واجد شرایط دریافت وام ضروری شده اند از طریق SMS (پیامک) شماره حساب افتتاح شده در بانک ملی شعبه منتخب هنگام ثبت نام اطلاع داده شده تا آنها بتوانند با مراجعه به بانک عامل وارایه اصل وکپی کارت ملی وشناسنامه وام ضروری خود را دریافت کنند. بدین منظور برای تمامی بازنشستگان وموظفین مزبوردر بانک ملی حساب سپرده کوتاه مدت افتتاح شده است.

معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت : باز پرداخت اقساط 36 ماهه خواهد بود واقساط آن از تاریخ اول اسفند آغاز می شود.

دوشنبه 19/10/1390 - 22:3
پسندیدم 0
UserName
x