امدادگران هلال احمر شهرستان كوثر مسافران گرفتار در برف و كولاك را نجات دادند
توسط : rohi1346

امدادگران هلال احمر شهرستان كوثر مسافران گرفتار در برف و كولاك را نجات دادند

اردبیل - امدادگران هلال احمر شهرستان كوثر در جنوب استان اردبیل شب گذشته و بامداد امروز (شنبه) دهها مسافر گرفتار در برف و كولاك را نجات دادند.

تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

امدادگران هلال احمر توانستند با حضور به موقع در جاده تازه احداث سرچم -اردبیل، گیوی به خلخال و محور فیروزآباد به میانه دهها مسافر گرفتار در برف و كولاك را نجات دهند.

28 نفر از مسافران در محورهای گیوی به خلخال در منطقه سد گیوی كه جاده استاندارد نیز ندارد، 8 مسافر گرفتار در برف و كولاك اردبیل به سرچم در كوثر و 16 مسافر در محور فیروزآباد به میانه ازجمله افرادی بودند كه توسط امدادگران هلال احمر شهرستان كوثر نجات یافته و به محل امن هدایت شدند.

رییس هلال احمر كوثر از مسافران و شهروندان خواست درصورت قرار گرفتن در وضعیت اضطراری از جمله حوادث و سوانح جاده ای و كوهستانی با شماره 147 ندای امداد سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.

از شامگاه جمعه بارش برف در شهرستان كوثر آغاز و با شدت گرفتن آن در اوایل نیمه شب تعدادی از خودرو‌ها در برف و كولاك گرفتار شدند.

دیركرد راهداری در امدادرسانی و حضور موثر و برف‌روبی موجب شد خودرو‌ها شانس خود را برای عبور از جاده پر از برف امتحان كنند كه به علت لغزندگی جاده برخی مسیرها نیز بطورموقت بسته شد.

تعدادی از رانندگان و مسافران ضمن تقدیراز حضور موثر امدادگران هلال احمر از تعلل وعدم حضور جدی ماموران راهداری انتقاد كردند.

دوشنبه 19/10/1390 - 21:37
پسندیدم 0
UserName
x