E90؛ مانیتور فوق باریک LG

در حالیکه هر روزه تعداد کاربرانی که از کامپیوتر شخصی خود برای مشاهده فیلم ها و تصاویر ویدئویی استفاده می کنند رو به افزایش است، ال جی باریکترین مانیتور LED خود را به ضخامت ۷٫۲ میلیمتر به بازار عرضه کرد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از آی تی ایران، مانیتور E90 ال جی بهترین انتخاب برای مشاهده فیلم های اکشن و مسابقات فوتبال می باشد. زمان پاسخگویی این محصول ۲ میلی ثانیه بوده و در نتیجه به هنگام نمایش تصاویر متحرک با سرعت بالا همچنان واضح و شفاف است.

نرم افزار Image Booster ال جی با قابلیت افزایش کیفیت تصاویر،به شما این امکان را می دهد که محتواهای ویدئویی تار و بدون درخشندگی را با کیفیت و وضوح بالا در E90 مشاهده کنید.

به گفته مدیران ارشد ال جی در این بخش مانیتور E90 ترکیبی از تکنولوژی پیشرفته به همراه طراحی منحصر به فرد بوده و توانسته در کیفیت تصویر انقلابی ایجاد کند.

در این مانیتور تجهیزات الکتریکی و ورودی کابل های رابط در پشت پایه دستگاه قرار داده شده که سیم کشی EZ نامیده می شود.

از دیگر ویژگیهای این محصول می توان به مصرف انرژی آن اشاره کرد که نسبت به سایر مانیتورهای CCFL به میزان ۴۰ درصد کاهش یافته است.

لازم به ذکر است که مانیتور E90 ال جی در نمایشگاه خلاقیت CES 2011 توانست عنوان “Honoree” را در بخش دستگاه های جانبی کامپیوتر کسب کند.

يکشنبه 6/6/1390 - 4:42
پسندیدم 0
UserName
x