گوشی لوکس «سونی اریکسون» برای لوکس پسندان
توسط : regnant2020

گوشی جدید «XPERIA Pureness»،استفاده از فلزهای کمیاب و سنگ های جواهراتی در این گوشی ها دیگر به چیز رایجی تبدیل شده است اما صفحه نمایش شفاف گوشی چطور؟برای نخستین بار است که شاهد عرضه چنین صفحه نمایشی در گوشی های موبایل هستیم. Sony Ericsson XPERIA Pureness تمامی عملکردهای معمول یک گوشی را پوشش می دهد و به خوبی از پس توصیف نامش یعنی Pureness بر می آید.و همانند گوشی های لوکس دیگر، این گوشی هم از سرویس خدماتی خاصی بهره مند است.  

 


می توانید با استفاده از تلفن یا ایمیل در 7 روز هفته و در 24 ساعت شبانه روز با این سرویس تماس گرفته و از آن ها درخواست رزرو یک اتاق در هتل ، خرید بلیت های یک بازی و یا درخواست مشاوره کرد.اما این سرویس تنها به همین جا ختم نمی شود.با استفاده از این سرویس ، می توانید در خواست اتاق های بهتری در هتل ها بکنید ، تخفیف بگیرید ،از نوشیدنی های رایگان استفاده کنید و ...

همانطور که می بینید در Sony Ericsson XPERIA Pureness لوکس و تجملی بودن تنها به خود گوشی باز نمی گردد.اما به دلیل اینکه ما به این زودی ها از سرویس های ویژه این گوشی استفاده نمی کنیم ، بهتر است ببینیم خود گوشی چه چیزی برای عرضه به همراه خود دارد:

ویژگی های کلیدی

پشتیبانی چهاربانده از GSM

پشتیبانی از 3G با HSDPA و HSUPA

یک نوع صفحه نمایش خاکستری شفاف 1.8 اینچی با قابلیت پشتیبانی از رزولوشن 220*176 پیکسل و با سطح مقاوم در برابر خش

وزن بسیار سبک ، تنها 70 گرم

رادیو اف ام با RDS و TrackID

پشتیبانی از بلوتوث با A2DP و همین طور USB(توسط Fast Port )

حافظه داخلی 2 گیگابایتی

شماره گیری هوشمند

کیفیت صدای عالی

 

نقاط ضعف اصلی

صفحه نمایش کوچک این گوشی قابلیت خوانایی چندانی در زیر صفحه نمایش ندارد

کیفیت ساخت ضعیف گوشی که باعث می شود گوشی ارزان قیمت به نظر برسد

استفاده از fast port به جای سوکت صوتی استاندارد 3/5 میلی متری سبب می شد که نتوان آن چنان که باید از پخش کننده موسیقی لذت برد

عدم تعبیه دوربین

نمی توان باتری را از گوشی جدا کرد

امکان گسترش حافظه در دسترس وجود ندارد

یک گوشی تلفن همراه با یک صفحه نمایش شفاف ، مطمئنا منحصربفرد است.اما این صفحه نمایش از نظر قابلیت های کاربردی تا حدودی XPERIA Pureness را محدود می کند.این صفحه نمایش فضای فیزیکی موجود را هم کاهش داده و فضای کمی را برای کار در اختیار مهندسین سونی اریکسون  قرار داده است.

علاوه براین ، رزولوشن پایین صفحه نمایش سیاه و سفید گوشی ، استفاده از دوربین(و حتی دوربین مخصوص تماس های ویدیویی) را بی فایده ساخته است.با توجه به این نکات مرور صفحات وب تنها کاربرد منطقی از امکانات پر سرعت انتقال داده است.


 

Kim Allah için sever, Allah için düşman olur ve Allah için ihsan ederse, imanı kamil olan kimselerden olurیعنی چه کسی برای خدا عشق می ورزد به دیگران .چه کسی به خاطر خدا با دیگران دشمن می شود و چه کسی برای خدا احسان میکند.از کسایی هستش که ایمانش کامله.
از این به بعد برای معرفی و آشنایی بیشتر مردم با زبان تورکی در آخر هر مطلبم یه جمله با معنیش می نویسم امیدوارم مورد استقبال قرار بگیره.
چهارشنبه 13/5/1389 - 19:48
پسندیدم 0
UserName