درگیری فیزیکی آقای سید حسن خمینی با سردار نجار وزیر کشور!
توسط : masavari
بأسمه تعالی

 
در پی واکنش های مردمی به سخنان سید حسن مصطفوی ،اخبار بدست آمده از درگیری های لفظی و فیزیکی میان تنی چند از مسئولین برگزار کننده حکایت دارد.
یک منبع آگاه با بیان این خبر به افشانیوز گفت:پس از اتمام سخنان رئیس جمهور و هنگامی درگیری لفظی شدیدی میان محمد علی انصاری و نجار در می گیرد که سید حسن مصطفوی نیز در این درگیری به نفع انصاری وارد ماجرا شده و به برخورد با نجار می پردازد.
در همین حال اخبار بدست آمده حکایت از آن دارد که سید حسن مصطفوی حتی با نجار درگیری فیزیکی پیدا کرده .
گفتنی است ، قاطبه مردم حاضر در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) به صورت ممتد در هنگام سخنرانی سیدحسن خمینی شعارهایی را در حمایت از رهبر معظم انقلاب و علیه سران فتنه (مرگ بر موسوی و...) سر دادند.سید حسن مصطفوی د رادعایی مضحک این شعارها را برنامه ریزی شده  از سوی برخی مسئولین دانسته بود!
پیش از آغاز خطبه‌های نماز جمعه امروز تهران که هم‌اکنون توسط حضرت‌ آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در مرقد مطهر امام خمینی ایراد می‌شود، سید‌حسن مصطفوی در جایگاه سخنرانی حاضر شد تا برای مردم سخنرانی کند.
در ابتدای سخنرانی سیدحسن مصطفوی مردم شعارهایی ازجمله «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «مرگ بر موسوی»، «این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده»، «خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست»، «ما اهل کوفه نیستیم، علی(ع) تنها بماند... و شعارهایی نیز علیه سران فتنه و در حمایت از رهبر فرزانه انقلاب سر دادند.

 

منابع:

1- پایگاه خبری جوان(www.javanonline.ir) 

2-  بصیرت(www.basirat.ir)

3-جهانیوز(www.jahannews.com)

و ... 

 

دوشنبه 17/3/1389 - 15:25
پسندیدم 0
UserName