قلعه‌نویی: به من چه ربطی دارد که در اصفهان به کریکندی تیم نمی دهند!
توسط : hosain55
این بار جنگ رسانه ای قلعه نویی با کربکندی است.اتفاقاتی که در بازی با صبا افتاد بد جور به این جنگ رسانه ای دامن زده است.

بلافاصله جواب کربکندی را می دهد و در واکنش به انتقاد های او می گوید«آنها فرق عمق دفاع و کناره‌ها را تشخیص نمی‌دهند و اظهار نظر می‌کنند.»این سرآغاز صحبت های امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان است.او اشاره به حاشیه های بازی روز گذشته با صبا باتری می کند و ادامه می دهد«البته دراین مورد از جلال مرادی بپرسید که چه جوی در ورزشگاه و زمین بازی ایجاد کردند.پنالتی ما را همه دیدند که به حق گرفته شد، اما چرا روی پنالتی صبا بحث نمی‌شود؟ بعد از بازی خودشان گفتند اگر پنالتی نبوده و داور آن را اعلام کرده چرا پس از اعلام آن سوت‌های متعددی علیه صبا زده است. صبایی‌ها جوری مصاحبه کردند که خودشان هم قبول داشتند که پنالتی‌شان درست نبوده است. این صحبت‌ها تبدیل به ترفند شده است.»
او این بار به حمایت از داوران حرف می زند و در مورد آنها می گوید«جای تأسف دارد که به قشر سالم داوران توهین می‌شود و تعجب می‌کنم از عنایت که چرا سکوت کرده است. با این توهین‌ها به جامعه داوری اهانت می‌شود.این موارد برای آقایان کاسبی شده است. اگر ببرند روی تمرینات خوب و آنالیز بازی را برده‌اند، اما وقتی می‌بازند فوتبال ناپاک و مافیا را وسط می‌کشند. چطور وقتی صبا 2 بر صفر جلو بود فوتبال پاک بود؟ ابراهیم توره که گل زد تبدیل به ناپاک شد؟»
ادامه صحبت های قلعه نویی مربوط به اظهارات کربکندی می شود.او جواب سرمربی صبا را این طور می دهد« همه این موارد به خاطر حسادت و بغض است. تیمی که با بیشترین گل زده و کمترین گل خورده در صدر جدول قرار دارد، حسادت آقایان را برانگیخته است. مشکل آنها با من است و دوست ندارند قلعه‌نویی سومین جام را بیاورد و این جز حسادت چیز دیگری نیست. به من ارتباطی ندارد که در اصفهان به آقایان تیم نمی‌دهند.کارنامه سابق کربکندی مشخص است و امیدوارم صبا سرنوشت برق شیراز و شهرداری را پیدا نکند. آنها فرق عمق دفاع و کناره‌ها را تشخیص نمی‌دهند و اظهار نظر می‌کنند. هر 2 گل ما از کناره‌ها بوده است. البته هر جوری که دوست داریم بازی کرده و تاکتیک‌های ما ارتباطی دیگران ندارد.»
شنبه 10/11/1388 - 18:0
پسندیدم 0
UserName