موسوی 13 میلیون نفر را فریب داد
توسط : regnant2020
حجت الاسلام"جعفر شجونی"،روزشنبه درهمدان افزود:به علت متوازن نبودن اعمال موسوی درقبل و بعداز انتخابات 13 میلیون آرایی که به این شخصیت داده شد همگی تقلبی است.
وی باذکر اینکه نفاق واقعی در وجود موسوی سایه افکنده است اضافه کرد: این شخص قبل از انتخابات و در زمان تبلیغ خود را مطیع ولایت فقیه می دانست ولی رفتار و بیانیه های وی چیزی جز این را نشان داد.
وی گفت: هم اکنون این نامزد شکست خورده انتخابات به چهره منفور کشور تبدیل شده است.
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز کشور با ذکر اینکه این شخص در بیانیه اخیر گفته است "خود را برای شهادت آماده کرده ام" گفت: حرکت اخیر این شخص بیانگر عقب نشینی وی در برابر انقلاب است.
وی افزود: موسوی هم اکنون تنها مانده و از ترس اینکه مردم بلایی را که سر کروبی آورده اند بر سر وی نیز بیاورند اقدام به عقب نشینی کرده است.
وی اظهار داشت: این شخصیت هر چه قدر بیانیه بدهد یا ندهد نمی تواند از منفور بودن خود در ذهن مردم بکاهد.
حجت الاسلام شجونی اظهار داشت: اگر رای گیری تکرار شود به طور حتم به خاطر افعال نادرست موسوی در جریان های اخیر و بیان مطالب نادرست در خصوص ولایت فقیه و قانون اساسی، شورای نگهبان وی را رد صلاحیت می کند
وی افزود: در صورت فاکتور گرفتن از این موضوع تنها به غیر از 500 تا 600 ضد انقلاب و خانواده افیونی و سیلی خورده از انقلاب، کسی به وی رای نمی دهد.
وی همچنین در خصوص علت زندانی نکردن این اشخاص گفت: اگر این ها زندانی می شدند خود را قهرمان ملی معرفی می کردند.
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز افزود: این اشخاص آزاد باشند خیلی زود ماهیتشان برای ملت ایران آشکار می شود تا به زندان بروند.
وی اضافه کرد: اگر این اشخاص این ادعاها را در داخل اسراییل که هم اکنون حامی آنها شده، بر علیه آنها مطرح می کردند رژیم غاصب اسراییل آنها را بیش از 10 سال زندانی می کرد.
وی بیان کرد: سیاست نظام اسلامی بر خلاف رژیم پهلوی زندان زدایی است.
يکشنبه 27/10/1388 - 16:15
پسندیدم 0
UserName