انگشت اتهام به سمت آمریکا و صهیونیست ها؛
توسط : regnant2020

تابناك:

انگشت اتهام به سمت آمریکا و صهیونیست ها؛
ترور دانشمند هسته ای ایرانی مقابل منزلش
این استاد باسابقه و متعهد كشورمان که اولین دکترای فارغ التحصیل داخل ایران در این رشته از دانشگاه شریف بوده، ساعت 8 و 30 دقیقه صبح امروز، به هنگام بیرون آمدن از منزلش توسط یك بمب كنترل از راه دور كه در یك موتورسیكلت و یا سطل آشغال در نزدیكی آن، جاسازی شده بود، كشته شد.
صبح امروز، پروفسور مسعود علی‌محمدی، از استادان فیزیک نظری دانشگاه تهران، جلوی منزلش ترور شد.

به گزارش خبرنگار «تابناك»، این استاد باسابقه و متعهد كشورمان که اولین دکترای فارغ التحصیل داخل ایران در این رشته از دانشگاه شریف بوده، ساعت 8 و 30 دقیقه صبح امروز، به هنگام بیرون آمدن از منزلش توسط یك بمب كنترل از راه دور كه در یك موتورسیكلت و یا سطل آشغال در نزدیكی آن، جاسازی شده بود، كشته شد.

 
بنا بر این گزارش، هم‌‌اکنون نهادهای امنیتی، در حال بررسی موضوع، كشف زوایای دیگر و یافتن سرنخ‌های احتمالی در مورد عوامل این انفجار تروریستی هستند.

گفتنی است، با توجه به نوع عملیات و همچنین تهدیدات پیشین سرویس‌های امنیتی و تروریستی وابسته به آمریکا و صهیونیست‌ها، احتمالا این ترور با جهت دهی این سرویس‌ها و به دست عوامل منافقین و یا عناصر وابسته به رژیم صهیونیستی انجام گرفته است.

 
شایان ذکر است این دانشمند هسته‌ای ایرانی، تاکنون بیش از 200 مقاله علمی و تخصصی در حوزه فیزیک نظری و هسته‌ای در محافل معتبر جهانی ارائه کرده بود.
سه شنبه 22/10/1388 - 14:42
پسندیدم 0
UserName