شرایط ثبت نام در آزمون های دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد
توسط : regnant2020

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور، شرایط و چگونگی ثبت نام داوطلبان در دوره های کاردانی، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی را اعلام کرد.   

"حسین توکلی" روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا،‌ اظهار داشت: ثبت نام از متقاضیان شرکت در آزمون دوره‌های کاردانی، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته سال 1388 دانشگاه جامع علمی کاربردی از ساعت 9 صبح روز یکشنبه 27 دی ماه 88 آغاز می شود و در ساعت 24 روز شنبه، 3 بهمن ماه به پایان می رسد.
وی با اشاره به اینکه ثبت نام آزمون های علمی کاربردی به صورت اینترنتی، صورت می گیرد افزود: داوطلبان می توانند وجه مربوط به دریافت مدارک ثبت نام را به دو شیوه پرداخت اینترنتی و یا مراجعه به دفاتر پستی، پرداخت کنند.
توکلی توضیح داد: داوطلبان آزمون دوره های کاردانی پس از پرداخت مبلغ 55 هزار ریال و داوطلبان دوره های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته با پرداخت مبلغ 74 هزار ریال می توانند علاوه بر کارت اعتباری ثبت نام، یک جلد دفترچه راهنمای آزمون، دریافت دارند.
وی به داوطلبان توصیه کرد پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما برای ثبت نام به سایت سازمان سنجش به نشانی wwww.sanjesh.org مراجعه و مراحل ثبت نام اینترنتی خود را به انجام برسانند.
معاون سازمان سنجش، تاکید کرد: اطلاعیه سازمان سنجش درباره چگونگی و تاریخ ثبت نام و شرایط و ضوابط شرکت در آزمون های کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی در نشریه پیک سنجش روز دوشنبه 21 دی ماه (فردا) و نشریه روز دوشنبه 28 دی ماه منتشر خواهد شد و به منظور سهولت دسترسی متقاضیان، بر روی سایت سازمان سنجش نیز قرار خواهد گرفت.

سه شنبه 22/10/1388 - 10:12
پسندیدم 0
UserName