با اجازه بزرگ ‌ترها
توسط : covert
موضوع ازدواج جوانان در «با اجازه بزرگ‌ترها» بررسی می‌شود.
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، «با اجازه بزرگ‌ترها» یك برنامه تركیبی، نمایشی پیرامون ازدواج جوانان است. این برنامه با هدف ایجاد مهارت برای انتخاب همسر، ازدواج هدفمند و شیوه‌های ارتباط و برخورد با همسر تهیه شده است.
برنامه «با اجازه بزرگ‌ترها» در 30 قسمت 30 دقیقه‌ای تولید شده و هر روز به جز جمعه‌ها ساعت 14:30 از شبكه سه سیما به روی آنتن می‌رود. تكرار این برنامه روز بعد ساعت 2:30 دقیقه بامداد است.
در «با اجازه بزرگ‌ترها» بازیگرانی چون كریم بیانی، مسعود انتظاری، آذر فرامرزی، صفا صمدی و لقمان نظیری ایفای نقش كرده‌اند و داستان‌ها توسط كریم خودسیانی با همكاری معصومه سلیمی نسب و مریم حسن‌زاده نوشته شده است.
كارگردانی «با اجازه بزرگ‌ترها» را «آرش تیمورنژاد» برعهده دارد و علی اكبر الهیاری تصویربردار، شهاب رضایی صدابردار، امیرحسین سعیدی گریم و فاطمه گرزین طراح صحنه و لباس این برنامه هستند.
در این برنامه كه به تهیه كنندگی «امان الله پیشنماز زاده‌» ساخته شده، خانواده كیوان با پسر، دختر و همسرش به همراه آقا جان(پدربزرگ)، با مسایل و موضوعات متعددی مواجه می‌شوند كه به نوعی به فكر حل مسایل خود بر می‌آیند.
این برنامه در بخش‌های دیگر با مصاحبه جوانان متأهل و مجرد شكل گرفته كه در هر قسمت نظرات مستند و واقعی آنان در كنار نظرات اساتید دانشگاه استفاده شده است.
 

منبع : خبرگزاری فارس


سه شنبه 24/6/1388 - 14:11
پسندیدم 0
UserName
x