روانشناسی ثبت مطلبی ها
توسط : eshgh22

" روانشناسی ثبت مطلبی ها "


کسانی که مطلب کم و مفید می نویسند و مطلبی را نخوانده نظر نمی دهند : اینگونه افراد کسانی هستند که در زندگی موفق و قابل اعتماد بوده ، دارای هوش و استعداد فراوان هستند . اگر موقعیتی پیش آید کارهای خارق العاده انجام می دهند . انسان هایی با ذکاوت ، تیزهوش و مقتدر . اینگونه افراد شایسته برنده شدن در ثبت مطلب هستند .

کسانی که فقط مطلب می نویسند و به مطالب دیگران اهمیت نمی دهند : اینگونه افراد کمی تا قسمتی مغرور و خودخواه هستند . دوست ندارند کسی از آن ها بالاتر باشد . همیشه در پی کسب مقام هستند . اشتباهی که دارند اینکه فکر میکنند هر که بیشتر مطلب ثبت کند برنده جایزه ی شود اما اینگونه نیست .

کسانی که به تمامی مطالب دیگران نظر یکسان می دهند : اینگونه افراد معلوم نیست دنبال چه هستند . این ها هم مثل گروه قبل فکر می کنند که اگر به هر مطلبی نظر دهند بعد فرد مقابل هم به مطالب آن ها نظر می دهند و نامشان جز محبوبترین ها نوشته می شود و آن وقت برنده جایزه میشوند که باز هم اینگونه نیست .

کسانی که فقط به مطالب خود نظر می دهند آن هم بصورت ناشناس : اینگونه افراد دچار کمبود توجه هستند ، کمی مغرور و البته خودپسند . اینگونه افراد به این حدیث توجه کنند " آنچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند " . آن ها باید به غیر از خود برای دیگران هم ارزش قائل شوند تا موفق شوند .
 
حال امیدوارم همگی ما جزء گروه اول باشیم .پنج شنبه 22/5/1388 - 14:47
پسندیدم 0
UserName