شهادت دو طفلان داشته مسلم!!!!!!!!!!
با عرض سلام خدمت همه تبیانیهای محترم

اینجانب انتقادی شدید به این مطلب دو طفلان مسلمتان داشتم كه نویسنده بسیار مغرضانه برخورد كرده و هر مطلبی را كه نشان میداد كه دو طفلانی وجود نداشته نقل كرده بود و هیچگونه اشاره به منابعی كه به این واقعه اشاره كرده‌بودند نكرده بود بلكه فقط سندیت آنها را زیر سوال برده بود.
 آیا فقط به صرف انتقاد چنین نویسنده مغرضی، میتوان شیخ صدوق را كه به خاطر بسیار صادق بودنش لقب «صدوق» گرفته و نیز علامه بحر العلوم طباطبائی او را چنین معرفی می كند نادان به این مسئله دانست. كه علامه فرمودند : « شیخ صدوق بزرگ بزرگان و استاد راویان و ستونی از ستونهای شریعت اسلام و پیشوای محدثان است. او به دعای حضرت صاحب الامر عجل الله بدنیا آمد و همین فضیلت و افتخار بزرگ او را بس.»

و مدرس تبریزی نیز درباره او چنین میگوید كه: « طبق فرموده شیخ حر عاملی و بعضی دیگر از اكابر اهل فن نظیر شیخ صدوق در كثرت علم و حفظ و ضبط اخبار اسلامیه دیده نشده است. بلكه اگر وجود مسعودش نبود آثار اهل بیت رسالت (صلی الله علیه و اله و سلم) بكلی محو و نابود می شد.»

من واقعا نمیدانم چرا تبیان چنین متن مغرضانه‌ای را حتی برای چندین روز در سایت قرار داد.
به نظر من اگر به چنین نویسندگانی بها داده شود در آینده باید منتظر باشیم كه صحنه به صحنه وقایع عاشورا را نقد و بررسی كنند و به جای گریه بر مصیبت آن حضرت حتی بر امام حسین علیه السلام نیز انتقاد كنند.

پناه بر خداوند از شر شیطان لعین رجیم. امیدواریم دیگر شاهد چنین مطالبی در این سایت موفق نباشیم.  
 در پایان بقول حضرت حافظ:
       بلبل از فیض گل آموخت سخن ورنه نبود        
 این همه قول و غزل تعبیه در منقارش
سه شنبه 1/11/1387 - 2:39
پسندیدم 0
UserName