فال این هفته شما
توسط : bluelady
فروردین(بره)
پیشنهاد و یا تقاضایتان در این هفته مورد پذیرش طرف مقابل قرار می گیرد و مقدمات سفری كه در فكرش هستید، فراهم می آید. به حرفها و راهنمایی های درست و غلط این و آن زیاد دل نبندید، چون در اینگونه موارد بعضی اظهارنظرهای ضد و نقیض آدم را در اتخاذ تصمیم مردد و بدگمان نگه می دارد. یكی از دست شما رنجیده خاطر است. اگر دل او را بدست آورید می توانید از مزایای اقداماتش برخوردار شوید.
 
اردیبهشت(گاو)
در این هفته همای شانس و اقبال در بالای سرتان به پرواز در می آید. كسی با قصد خیر به شما نزدیك میشود. به زودی از نتایج شیرین بعضی از كارهایی را كه كرده بودید، برخوردار می شوید. این روزها كم خود را درگیر بعضی افكار نگران كننده می بینید.آنچه كه باعث نگرانی تان میشود پیش نخواهد آمد و همه چیز ختم به خیر خواهد شد. با مواردی كه موجب عصبانی شدن شما خواهد شد، برخورد خواهید نمود. اما بهتر است خود را درگیر آنها نكنید و بر اعصابتان مسلط باشید.
 
خرداد(دو پیکر)
یك اتفاق به ظاهر عجیب را به فال نیك بگیرید. به زودی یكی از آرزوهای بزرگ شما تحقق می یابد. با یكی از بزرگان خانواده و یا یكی از همكاران سالمند خود درپاره ای از مسائل اختلاف نظر شدید پیدا می كنید. در برخورد با این مسئله، از لجاجت و یكدندگی دست بردارید تا عوارض آن گریبانگیرتان نشود. مواظب كارشكنی های یك نفر آدم بددل باشید. سعی كنید زیاد خود را با او درگیر نكنید و یك فاصله مطمئن بین خود و او ایجاد كنید.
 
تیر(خرچنگ)
در این هفته یك نفر نوآشنا كه تا دیروز برایتان غریبه بود، نقش مهمی در امور روزانه تان بازی خواهد كرد. یك كار بغرنج به سامان می رسد. برای انجام كاری و یا مسافرتی دعوت می شوید. اما در پذیرفتن آن دچار تردید و دودلی خواهید شد. تعهداتی به گردن شما می افتد و به رغم میل باطنی تان ناچار به انجام آن می شوید. این روزها سعی كنید روی هر مسئله كوچكی حساسیت به خرج ندهید.
 
مرداد(شیر)
در مورد بعضی مخالفت ها حساس نباشید. گاهی این مخالفت ها به نفع آدم تمام میشود. شایسته است كه از قضاوت عجولانه دست بردارید و تابع احساسات خود نباشید. به زودی چشمانتان به دیدار عزیزی روشن خواهد شد. این روزها باید بیش از پیش مواظب اعصاب خود باشید و در مواجهه با هر ناملایمتی كنترل خود را از دست ندهید. گاهی لازم است آدم خود را به بی خیالی بزند .
 
شهریور(خوشه)
گاهی موارد زبان و اخلاق خوش كاری تر و موثرتر از تندخویی است. به زودی حسن ظن یكی از كسانی كه نسبت به او بدگمان هستید برای شما روشن خواهد شد. در این هفته با یك مسیر تازه و ناشناخته كه جلوی پایتان گشوده خواهد شد، روبه رو خواهید شد. برای اندوختن تجربه بد نیست كه مسیر تازه را هم بیازمائید، اما فكر راه های انحرافی را از سرتان خارج كنید كه خیلی زود سخت پشیمان خواهید شد.
 
مهر(ترازو)
این روزها سر هر مسئله ای از خود بی تابی نشان می دهید و این به نتایج مطلوبی منتهی نخواهد شد. سعی كنید در هیچ موردی عجول نباشید و شتابزده تصمیم نگیرید. از پذیرفتن كاری كه در آن تجربه ندارید خودداری كنید. یك نفر آدم بددل از سر راهتان كنار خواهد رفت. یك مشكل مالی و یا یك خرج نسبتأ بزرگ برای مدتی شما را درگیر خود خواهد كرد. سعی كنید زبانتان را ملایم و مهربان كنید و از زبانتان به عنوان یك نیش استفاده نكنید چون بعدأ پشیمان خواهید شد.
 
آبان(کژدم)
بر سر یك مسئله كم اهمیت با كسی كه محبوب شماست، درگیر میشوید. قبل از این كه كار به جاهای باریك بكشد، قدم پیش بگذارید و مقدمات آشتی كنان را فراهم آورید. با دور شدن و یا مسافرت یكی از عزیزان برای مدتی احساس دلتنگی خواهید كرد. به زودی گره كوری كه بر یك مسئله مالی خورده بود، گشوده می شود و شما می توانید از مزایای آن برخوردار شوید و یا از بلاتكلیفی بیرون آئید.
 
آذر(کمان)
هفته پرجنب و جوشی در پیش دارید. گاه ممكن است احساس كلافگی كنید. در محفل و یا مهمانی دوستانه خواهید درخشید. مقداری پول و یا هدایایی به دست شما و یا یكی از نزدیكان شما خواهد رسید. برای رسیدن به مقصود و یا هدفی كه در نظر دارید فقط یك مانع وجود دارد كه اگر از آن بگذرید، منظور حاصل می آید. یك مشكل اداری به نفع شما تمام خواهد شد .در این هفته با یك پیشنهاد تازه و یا كار تازه مواجه می شوید كه در پذیرفتن آن دچار تردید میشوید.
 
دی(بز)
در این هفته خانواده را در جنب و جوش تازه ای خواهید یافت كه بخشی از آن مربوط به شماست. قبل از هر تصمیمی تمام جوانب مسئله را مورد بررسی قرار دهید و آنگاه آره یا نه بگوئید. مسافرتی به دوردست ها در سر دارید. سعی كنید قدمتان را جایی بگذارید كه مطمئن باشید زیرپایتان محكم است و احتمال لغزش در آن نیست، به زودی خبرهای خوبی خواهید شنید كه مایه امیدواری و دلگرمی شما خواهد شد.
 
بهمن(دلو)
این روزها باید خیلی حواستان را جمع كنید چون یك اشتباهكاری در پیش دارید. اما اگر دقت و مواظبت كنید می توانید از كنار آن بگذرید. سعی كنید بهانه به دست دیگران ندهید تا از شما شكایت كنند یا دلگیر شوند. به زودی افق های تازه های پیش چشمانتان گشوده خواهد شد. نگاهتان را از پیش پایتان بردارید و به دوردست ها بیندازید تا افق های رنگینی در آن ببینید تا این قدر خود را دلشكسته و نومید احساس نكنید.
 
اسفند(ماهی)
در دنیای عاطفی و احساسی با یك مسئله نسبتأ بغرنج برخواهید خورد و این مسئله احساسات متضادی را برایتان پیش خواهد آورد. دوستان و یا همسایگان تازه ای پیدا خواهید كرد كه یكی از آنها بعدأ با شما صمیمی خواهد شد و حضور او دلگرمی هایی ها برایتان به وجود می آورد. به زودی پی خواهید برد كه اطلاعات خود را در مورد بعضی امور بالا ببرند وگرنه به قول معروف كلاهتان پس معركه خواهد بود. آنچه برایتان دست نیافتنی بود، در دسترس قرار خواهد گرفت.
 
شنبه 13/7/1387 - 20:33
پسندیدم 0
UserName