آیا بوش همان دجال است.....
توسط : doooroooghgooo

آیا جورج دبلیو بوش همان دجال است؟

تلخیص و ترجمه: سید احمد یكانى فرداشاره: موجى كه در آستانه سال 2000 میلادى در زمینه آخرالزمان‏شناسى و گرایش به طرح موضوعات مرتبط با آخرالزمان در غرب برخاست، نه تنها فروكش نكرده بلكه روزبه‏روز بر دامنه آن افزوده مى‏شود. امروزه پایگاه‏هاى متعددى در اینترنت، به موضوع آخرالزمان، نشانه‏هاى آن و تطبیق آنها با رویدادهاى اجتماعى، سیاسى، نظامى و زیست محیطى جهان پرداخته‏اند و تلاش مى‏كنند به صورت روزآمد آخرین تحولات مرتبط با این موضوع را منعكس كنند.
به منظور آشنایى خوانندگان عزیز موعود با فضاى حاكم بر مقالات و مطالبى كه با موضوع آخرالزمان در اینترنت منتشر مى‏شوند، از این شماره برخى از این مقالات را ترجمه و در مجله عرضه مى‏كنیم .
گفتنى است كه نقل این مقالات به معناى تأیید محتوا و مستندات آنها نیست.
مقدمه مترجم: اخیراً در یكى از سایت‏هاى اینترنتى خبرى با این مضمون به چاپ رسیده است كه: جورج بوش دجال است!. در این مقاله اینترنتى تلاش شده كه با استناد به علم اعداد (Numerology)، پیشگویى‏هاى نوستراداموس، طرفدارى فرقه شیطان پرستان و ساحران از بوش (در جریان انتخابات) و پیشگویى‏هاى كتاب مقدس به نوعى این نكته القا شود كه جورج بوش همان دجال و یا آنتى كریست ذكر شده در كتاب مقدس است. در این مقال در حد حوصله خوانندگان محترم نكات مهم و حائز اهمیت و جالب توجه این مقاله و اسناد آن را یك به یك عنوان مى‏كنیم. امّا قبل از پرداختن به اسناد، بیوگرافى خاصى را كه از (George w.Bush) در ابتداى این مقاله ارایه شده ذكر مى‏كنیم، سپس به مستندات مى‏پردازیم.

او كسى است كه كوكائین مصرف مى‏كرده و دوستانش او را به عنوان یك الكلى عیاش بدخلق مى‏شناسند. او شكست‏هاى تجارى متعددى داشته كه به كمك دوستان ثروتمندش از آنها خلاصى یافته است. وى فرماندار ایالت تگزاس بوده و در طول فرماندارى او در تگزاس بدترین اخبار از این ایالت گزارش شده است كه به چند مورد آن اشاره مى‏كنیم: تگزاس داراى بالاترین آمار كودكان فقیر (26/2%) در بین ایالات متحده است و 24/5 % از مردم این ایالت از بیمه درمانى برخوردار نیستند. مطالعات اخیر وزارت كشاورزى در مورد ایالت تگزاس نشان مى‏دهد كه 5 % از خانوارهاى تگزاس اكثر اوقات چیزى براى خوردن پیدا نمى‏كنند. این ایالت كمترین هزینه سرانه خدمات اجتماعى را نسبت به دیگر ایالت‏ها داراست. در پنج سال اخیر وى كلیدهاى رهایى مردم تگزاس از فقر و تنگدستى را در دست داشت امّا با غرورى كاذب سهم طبقات ثروتمند تگزاس در پرداخت مالیات را كاهش داد و از این راه آنها را مبلغان انتخاباتى خود كرد. تگزاس بیشترین درصد بازداشت‏ها و زندانى‏ها را داراست. در تگزاس براى یك سیاه امریكایى 6 برابر یك سفید پوست احتمال دریافت حكم اعدام وجود دارد، تا یك سفید پوست براى كشتن یك سیاه پوست. در تگزاس براى اولین بار پس از جنگ‏هاى داخلى یك خانم(Karla faye Tucher) به مجازات اعدام محكوم شد.
و امّا اسناد مورد بحث :

سند اول : تشخیص دجال از طریق علم اعداد
در انجیل براى اینكه آیا شخصى دجال است و یا خیر، راهى از طریق علم اعداد نشان داده شده است. انجیل مى‏گوید این عدد P}666 و مربوط به یك مرد است. روش كار به این شكل است كه به هر یك از حروف لاتین از A تا Z از 1 تا 26 را اختصاص مى‏دهند كه اگر این اعداد را براى نام جورج دبلیو بوش محاسبه كنیم چنین مى‏شود:
7 + 5 + 15 + 18 + 7 + 5 براى جورج، 18+5+11+12+1+23 براى براى‏دبلیو(Walker) و 8+19+21+2 براى بوش كه جمع همه آنها مى‏شود [6]=177=7+7+1=15=5+1 كه این اولین شش ماست .
دومین شش را مى‏توان از روى تاریخ تولد وى یعنى 6 جولاى 1946 به دست آورد. به این ترتیب كه اگر ارقام جولاى را كه هفتمین ماه میلادى است به بقیه اعداد به این شكل جمع كنیم
7+6+1+9+4+6=33 مى‏شود [6]=33=3+3 كه دومین شش را به دست مى‏آوریم.
سومین شش را مى‏توان با توجه به این مطلب كه هدف ابتدایى دجال غلبه بر كل جهان و تقدیم آن به شیطان است و اولین قدم در این راه فرماندارى تگزاس بوده است پیدا كرد. بوش براى اولین بار در هشتم نوامبر 1994 به فرماندارى تگزاس انتخاب شد كه باز هم اگر ارقام این تاریخ را با هم جمع كنیم خواهیم داشت:
1+1+8+1+9+9+4=33
[6]=33=3+3 كه مجدداً سومین 6 را به ما مى‏دهد.
حال اگر تاریخ ریاست جمهورى رسیدن وى را نیز درنظر بگیریم كه 20 ژانویه 2001 بوده است مجدداً به عدد 6 مى‏رسیم كه مى‏توانیم آن را جایگزین سومین عدد شش مربوط به دوران فرماندارى او كنیم.
[6]=1+1+0+2+0+0+1
شاید برایتان حیرت‏انگیز باشد كه چرا پدر وى به هنگام نامگذارى او نام هربرت را قبل از كلمه Walker از نام وى حذف كرد؟ آیا آن راهى براى پیشكش پسرش به شیطان نبوده است؟
George= 6 حرف، Walker= 6 حرف، BUSHJRیا ریشه آلمانى آن Busche نیز داراى شش حرف است كه دو باره سه شش را تشكیل مى‏دهد.
اگر هنوز متقاعد نشده‏اید باید بدانید كه شانس رخداد چیزى شبیه به حالت فوق به طور اتفاقى و تصادفى 1 در 000/000/000/100 است كه بیش از 16 برابر كل جمعیت بشر است . حال اگر باز هم تصور مى‏كنید كه این یك تصادف است بد نیست به این ضرب‏المثل و به تبع آن دومین سند دقت كنید كه مى‏گوید: شخص را از طرفدارانش بشناس .

سند دوم: حمایت گروه‏هاى شیطان‏پرست
وى در طول دوران مبارزات اولیه‏اش در گروه‏هاى شیطان پرست نیوهامپشایر (New Hampshire)حضور یافت و این واقعه‏اى بود كه به طور گسترده در رسانه‏هاى خبرى پوشش داده شد و این در حالى بود كه یك تجمع نفرت آور از ساحره‏ها و جادوگران از سراسر نیواینگلند گردهم آمدند تا صعود وى به مقام ریاست جمهورى را پیش بینى كرده و جشن بگیرند.

سند سوم: پیشگویى‏هاى نوستراداموس
میشل نوستراداموس (1566 - 1503م) یك پزشك و منجم فرانسوى بود كه كتابى با بیش از 900 پیشگویى در باره حوادث فرانسه و كل جهان نگاشته است. وى پیشگویى‏هاى خود را به صورت مصراع‏هاى آهنگین نگاشته كه به دلیل برخوردارى از دقت زیاد بسیار مورد توجه بوده‏اند. یكى از پیشگویى‏ها كه اخیراً در اینترنت نیز وارد شده این است كه:
هزاره مى‏آید، ماه دوازدهم، در خانه نیرومندترین قدرت و آدم سبك مغز روستایى مى‏آید تا ادعاى رهبرى كند. وى سپس ادامه مى‏دهد:
یك فرد مشكوك از سلطنت دور مى‏شود با اینكه عده زیادى از آن حمایت مى‏كنند و او راى عمومى را به دست مى‏آورد امّا گروهى اجازه نمى‏دهند كه او حكمفرما شود.
این مطلب به نظر مى‏رسد كه تماماً در مورد ال گور رقیب بوش باشد وى اضافه مى‏كند به حكومت رسیدن بوش مصادف با آمدن ستاره دنباله‏دارى است به نام Hale Bop. سال‏هاى 95 تا 97؛ یعنى زمان شروع و آغاز مقدمات مبارزات انتخاباتى بوش و سال 97؛ یعنى زمانى كه از وى به عنوان نامزد ریاست جمهورى سخن به میان آمد، آخرین حد روشنایى این ستاره دنباله‏دار بود. او در ادامه مى‏گوید:
پس از روى كار آمدن وى قتل عام شدیدى صورت مى‏گیرد و صدها تن به انتقام بر مى‏خیزند و سپس كسى مى‏آید [ از طرفداران بوش ] كه مانند هانى‏بال است.
هانى بال ژنرال سیاهى بود كه با فیل‏هایش براى تسخیر روم حركت كرد امّا در نهایت شكست خورد، در اینجا كولین پاول سیاه پوست كه به طرف عراق (بابل) حركت مى‏كند موردنظر است. قابل ذكر است كه این پیش‏گویى‏ها با تفصیلات بسیارى ادامه مى‏یابد كه مجال پرداختن به همه آنها و توضیح دقیق و با جزئیات آنها نیست و در صورت علاقه خوانندگان متن اصلى آن قابل ارایه است .

سند چهارم: پیشگویى‏هاى انجیل
این پیش‏گویى‏ها بر اساس مكاشفه عجیب دانیال نبى است كه تعبیر آن این چنین است:
وى (دانیال نبى) مى‏گوید: در ایلام [ Susa ،سمت مشرق بابل در عراق ] در پیش روى خود قوچى دو شاخ را دیدم [ اشاره به صدام حسین ] و شاخ‏هاى وى بلند بودند [ اشاره به اینكه او چهارمین ارتش قدرتمند جهان را داشت ]. یكى از شاخ‏ها بلندتر از دیگرى بود و بعداً بلندتر شد [اشاره به نیروهاى نظامى عادى و گارد جمهورى عراق دارد كه بعداً شكل گرفت و به هفت لشكر تقسیم شد] این قوچ را مى‏دیدم كه به سمت شمال [ كردها و ایران ] و جنوب [كویت ] حمله مى‏كند. و هیچ نیرویى نمى‏توانست او را از این اعمالش بازدارد. او به بزرگترین قدرت در منطقه تبدیل شد. در حالى كه به این قوچ مى‏اندیشیدم. ناگهان بزى با یك شاخ از غرب آمد در حالى كه تمام كره را مى‏پیمود بدون اینكه زمین را لمس كند [ اشاره به جورج دبلیو بوش و نیروى هوایى وى دارد ] او به طرف قوچ دو شاخ آمد و به او با خشم زیاد حمله كرد و قوچ توانایى ایستادگى در برابر آن را نداشت. و بز پشت او را به زمین زد.بز خیلى بزرگ و برتر شد امّا با وجود قدرتش شاخش شكسته بود [ جورج بوش پدر به خاطر تصویب حمله هوایى آمریكا به عراق یكسال بعد ریاست جمهورى را از دست داد]. به جاى شاخ قبلى وى چهار شاخ رشدكرد [ وى سه پسر و یك دختر داشت كه به دلیل لوسمى فوت كردند ] و به جاى آنها شاخ دیگرى رشد كرد{P [ اشاره به جورج دبلیو بوش ] كه ثروتمند بود و به طرف غرب و جنوب رفت [ وى بیشتر دوران جوانى خود را در قمار بازى و شراب خوارى گذراند و بعدها به فرماندارى تگزاس رضایت داد و سپس به رئیس جمهورى رسید] و به طرف سرزمین زیبا [یعنى خاورمیانه] لشكركشى كرد. او خود را برتر از همه و به عنوان رهبر گروه خود معرفى كرد [رهبر ائتلاف عدالت بى‏پایان ] و بعد من شنیدم كه فرد مقدسى به فرد مقدس دیگر مى‏گفت: چقدر طول مى‏كشد تا رویاى دانیال تحقق یابد. او جواب داد 2300 روز و شب و این جنگ [جنگ خاورمیانه] شش ونیم سال به‏طول خواهد انجامید كه باعث مرگ‏ومیر و خرابى‏هاى ناباورانه مى‏گردد. زمانى كه من در حال دیدن این رؤیا بودم و مى‏كوشیدم آن را بفهمم پشت من كسى ایستاد كه مردى بود [درانجیل پسر خدا] عیسى (ع) و به جبرئیل گفت كه جبرئیل به او بگو كه اى پسر! بدان كه این رویا به آخرالزمان مربوط مى‏شود و این در حالى بود كه او در نزدیكى جایى كه بودم آمد و من هم از ترس به سجده افتادم .
این بود چكیده مقاله‏اى 9 صفحه‏اى كه با توجه به حوادث اخیر مركز تجارت جهانى نیویورك و واشنگتن حاوى نكات بسیار جالب و مهمى است كه امید است مورد توجه خوانندگان عزیز قرار گیرد و آنان را هر چه بیشتر به حساسیت اوضاع جارى و نتایج و پیامدهاى دنیوى و اخروى آن و اتصال آن به ظهور حضرت حجت (ع) و برقرارى، صلح جهانى واقف نماید.

يکشنبه 5/12/1386 - 16:18
پسندیدم 0
UserName