تعداد خارجی ها به 12 تیم رسید / مهمانان ویژه در راه تهران
توسط : 2Esteghlal2
تعداد خارجی ها به 12 تیم رسید / مهمانان ویژه در راه تهران
دو تیم خارجی دیگر برای حضور در رقابتهای بین المللی ووشو ایران اعلام آمادگی کرده اند.

 به گزارش خبرنگار مهر، رقابتهای بین المللی ووشو ایران تحت عنوان جام پارس طی روزهای سوم تا پنجم اسفندماه در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار خواهد شد که از میان 25 کشوری که برای حضور در این مسابقات دعوت شده اند تاکنون 12 کشور به طور رسمی اعلام آمادگی کرده اند.

پیش از این کشورهای چین، اردن، فرانسه، آذربایجان، قرقیزستان، سوریه ،افغانستان، کویت ، فلسطین و ازبکستان اعلام آمادگی کرده بودند که روز گذشته یمن و ترکمنستان هم با ارسال نمابری به تهران برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کردند.

مسئولان ووشوی جهان در راه تهران
نکته مهم و قابل توجه در مورد مسابقات بین المللی تهران حضور مسئولان بلند پایه کمیته بین المللی المپیک و فدراسیون جهانی ووشو در تهران است.

"یوزای چینگ" رئیس  فدراسیون جهانی و آسیایی ووشو است و مسئولیت های مهم دیگر از جمله معاونت ورزش چین،عضو هیئت رئیسه کمیته بین المللی المپیک، نایب رئیس کنسول آسیا ، رئیس سازمان برگزاری رقابتهای المپیک 2008 چین و رئیس برگزاری بازیهای آسیایی گوانگجو را هم داراست و به عنوان میهمان ویژه فدراسیون ووشوایران در تهران حضور خواهد یافت.

"وانگ شیائولین" دبیرکل فدراسیون جهانی و نایب رئیس فدراسیون آسیایی ووشو و "کیوهی مورائوکا" دبیر کل فدراسیون آسیایی ووشو از دیگر میهمانان ویژه رقابتهای بین المللی جام پارس هستند.

در خلال برگزاری این رقابتها، مجمع ووشوغرب آسیا هم در تهران برگزارخواهد شد که دراین نشست رئیس ووشوی غرب آسیا انتخاب و معرفی می شود. شانس مهدی علی نژاد رئیس فدراسیون ووشو ایران و عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی و آسیایی بیش از سایرین است.

دوشنبه 1/11/1386 - 13:45
پسندیدم 0
UserName