آموزش کلی استفاده از Nero (امروز، آموزش رایت CD)
توسط : mohamadreza659

دوستان نازنین، امروز همانطور که قولش را داده بودم، آموزش رایت CD را برایتان آماده کردم. خوب، دیگه وقت را تلف نمی کنیم. برای اجرای برنامه Nero مسیر زیر را دنبال کنید.

Start> All Programs> Nero> Nero StartSmart

پنجره Nero باز شده. از شش آیکونی که در آن می بینید، روی پنجمی بروید. یعنی روی Copy and Backup. بعد هم روی Copy Disc کلیک کنید. حالا باید سی دی خام را در رایتر قرار دهید.

در صفحه ای که باز شده، در رو به روی Source Drive، باید سی دی رام را انتخاب کنید. همانطور که می دانید، سی دی را که می خواهید کپی کنید، باید در آن قرار دهید.

در رو به روی Destination drive، دو گزینه وجود دارد. یکی از آنها Image Recorder است، که نباید آنرا برگزینید. یعنی بر روی گزینۀ دیگر کلیک کنید و سپس Burn را گزین کنید.

چند دقیقۀ دیگر کار رایت سی دی تمام شده و سی دی کپی شده به طور خودکار بیرون می آید. برای اطمینان از حاصل کارتان، آنرا دوباره داخل و درون آنرا ببینید.

حالا دیگه اگر از یک فیلم خوشتون اومده، اون را چند دقیقه قرض و برای همیشه آن را برای خود خریداری کنید. از این ساده تر! من همیشه ساده ترین راه ها را به شما معرفی می کنم و طوری می نویسم که ابتدایی ترین فرد که اصلاً هیچ چی از کامپیوتر سر در نمیاره، بفهمه من چی میگم.

نظر یادتون نره! هر مشكلی دارید، فقط تو بخش نظرات مظرح کنید. در اسرع وقت، به آن رسیدگی خواهد شد. امتحانش ضرر نداره.

شنبه 29/10/1386 - 16:14
پسندیدم 3
UserName