عاشقا... دلباخته ها... توی جشن و عزا (ویژه محرم)
توسط : ahmad21
((چرا كار شیعه ها شده گریه زاری؟چرا وقتی ولادته آقا امام حسینه اینقدر خوشحالی نمی كنن اما روز عاشوا...چرا دین شیعه ها شده دین گریه زاری...؟))... و در ادامه دوستمون میگن: «چند روزی بود كه خودم هم رفته بودم تو فكرش...افتاده بودم تو شك...كه آیا واقعا كار ما غلطه...؟خیلی بهش فكر كردم اما به هیچ نتیجه ای نرسیدم...تا اینكه دیروز.... »

 و در ادامه نویسنده عزیز جوابی رو كه از برنامه تلویزیونی گرفته بودند آورده اند كه بسیار خوب و جالب توجه بود. بعد از خوندن مطلب حقیر هم مطلبی به ذهنم رسید و نوشتم كه به نظر ذكرش خالی از لطف نیست و تقدیم می كنم به كلیه محبین ائمه اطهار (علیهم السلام):


 سلام بر خون خدا (ثارالله) بعضی وقتها توی مجلس جشن میبینی كه دلباخته ها دارن كف می زنن و اشك از گونه هاشون سرازیره. برخی ایراد میگیرن میگن ببین جشن و سرور رو هم تبدیل كردن به عزاداری... ولی به خدا بعضی از عاشقا اشك شوق میریزن... بعضیهاشون توی جشن میلاد یادشون می یاد كه آخرش چی شد. یادشون می یاد كه پیامبر  حسین رو می بوسید و چندین و چند بار می بوسید ولی این هم یادشون می یاد كه یه نانجیب با چوب خیزران به اون مبارك می زد. چطور می شه آدم عاشق باشه و یادش نیاد چی بر سر معشوقش اومد. البته تظاهر هم وجود داره ولی بعضی ها از عمق وجودشون در این وقتها هق هق می كنن و می سوزن... بعضی با اونا همنوا می شن و حالی می برن اساسی... برخی هم كه حال اونها رو درك نمی كنن ایراد میگیرن... نمی دونم ولی بحث عشقه و بحث دله...
                                                        خدایا دلهای ما رو حسینی بگردان 
                                                                    یا حسین شهید


چهارشنبه 26/10/1386 - 19:39
پسندیدم 0
UserName