چند خبر ورزشی
توسط : javadrazmi
خبر اول اینکه
پس از اینكه فدراسیون فوتبال دوشنبه شب رسما اعلام كرد كه برای تیم ملی مربی خارجی انتخاب خواهد كرد. خبرگزاری فارس گزارش داد ویسنته دل بوسكه، كریستوف دام و دیدیه دشان از گزینه‌های اصلی سرمربیگری تیم ملی فوتبال هستند.

خبر دوم
به گزارش ایسنا، جورج کنستانتینو گائونا آراندا هافبک دفاعی پاراگوئه‌ای، با قراردادی 6 ماهه به پرسپولیس پیوسته است.همچنین ایسنا گزارش داد حسین كعبی نیز به زودی سرخپوش خواهد شد. ایران ورزشی نیز مدعی شد در پایان این فصل یك بازیكن بزرگ پرسپولیس روانه استقلال خواهد شد.

خبر سوم
مجتبی جباری در گفتگو با ایران ورزشی مدعی شد در حال مذاكره با دو باشگاه ایتالیایی است. همچنین وی گفت خبر مذاكراتش با باشگاه المپیك مارسی اصلا صحت ندارد. این در حالی است كه سایت خبری برنا گزارش داده قرار است اریك گرتس، سرمربی مارسی برای دیدن بازی جباری به تهران بیاید.

خبر آخر

در حالی كه محمد رضا ساكت، مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفتگو با ایسنا عنوان كرده در صورت جدایی "لوكا بوناچیچ" از سپاهان، كریم قنبری هدایت این تیم را برعهده می گیرد، روزنامه گل، از مذاكرات این باشگاه اصفهانی با ورنر لورانت، تاوارس، مصطفی دنیزلی وبرانكو ایوانكوویچ خبرداد. برانكو به تازگی از سرمربیگری دینامو زاگرب استعفا داده است.
چهارشنبه 26/10/1386 - 11:15
پسندیدم 0
UserName