چند خبر سیاسی
توسط : javadrazmi
خبر اول اینکه
عصر ایران مدعی شد:
گفته می شود یكی از پیشنهادهای مطرح شده برای بررسی بودجه سال ٨٧ كل كشور این است كه این بودجه اصلا بررسی نشود و به جای آن بودجه سال ٨٦ برای سال آینده تصویب و تنها به هریك از دستگاه ها ٥ تا ٦ درصد اضافه اعتبار برای سال ٨٧ در نظر گرفته شود.

خبر دوم

فردی كه از طریق دعانویسی و ادعای درمان دردهای استخوانی با اطو كشیدن بر بدن مراجعان مبالغ هنگفتی وجه نقد از آنها دریافت می كرد توسط پلیس آگاهی یزد دستگیر شد. در پی اعلام خبری ماموران انتظامی یزد مطلع شدند مدتی است فردی به هویت معلوم از طریق دعانویسی و ادعای درمان دردهای استخوانی با اطو كشیدن بر بدن مراجعان مبالغ هنگفتی وجه نقد از آنان دریافت می دارد لذا مراتب به صورت ویژه در دستور كار پلیس آگاهی قرار گرفت و با انجام یكسری كار اطلاعاتی و پلیسی نهایتا متهم دستگیر شد . متهم اعتراف كرد تاكنون 9 فقره كلاهبرداری به این روش انجام داده كه حاصل آن مبلغ 200 میلیون ریال بوده است .
 
منبع:  خبر فوق روزنامه جمهوری اسلامی 26 دی صفحه دوم ستون جهت اطلاع


خبر سوم

 سایت آقای نماینده! ‌
شنیده شده كه‌ یك سایت خبری، تحلیلی كه زیر نظر یكی از نمایندگان شاخص اصولگرای مجلس هفتم فعالیت می‌كند، اقدام به جذب گسترده خبرنگاران و نویسندگان به صورت حق‌التحریر و با پرداختی فوق‌العاده بالا‌ نموده ‌است. به گزارش آفتاب، مسوولا‌ن این سایت طی ایمیل‌هایی كه برای بسیاری از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران كشور از هر دو جناح سیاسی فرستاده‌اند، از آنها در آستانه انتخابات مجلس هشتم دعوت به همكاری نموده‌اند
منبع: روزنامه اعتماد ملی 25 دی صفحه آخر ستون زمزمه

خبر چهارم
مصباح یزدی استعفا کرد
 در خبرها آمده است محمدتقی مصباح یزدی از ریاست موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) کناره گیری کرده است. به گزارش «الف» علت این استعفا «عارضه میگرن» وی عنوان شده و قرار است تا تعیین رئیس جدید این موسسه، حجت الاسلام رجبی مدیریت و هدایت آن را بر عهده بگیرد.

خبر آخر
امتیازدهی به قالیباف و رضایی
شنیده می شود جبهه متحد به خاطر افزایش نگرانی از ارائه لیست مستقل توسط قالیباف، رضایی و لاریجانی پیشنهاد داده در ازای شکل نگرفتن جبهه فراگیر دوم حاضر است 15 نماینده تهران را به طیف دوم اصولگرایان اختصاص دهد. اما افزایش اعتراض های رایحه خوش خدمت به این تصمیم جبهه متحد موجب شده فعلاً طیف دوم اصولگرایان در برابر این سهم سکوت کند.
منبع دو خبر فوق  روزنامه اعتماد 26 دی صفحه آخر ستون پیدا و پنهان

چهارشنبه 26/10/1386 - 10:20
پسندیدم 0
UserName