چند خبر ورزشی
توسط : javadrazmi
خبر اول اینکه
به نوشته ایران ورزشی این احتمال وجود دارد که فیروز کریمی در پایان این فصل از استقلال جدا شود. قرار است که یک تیم تهرانی به بخش خصوصی واگذار شود و روزنامه ایران ورزشی ادعا کرده است که فردی که قصد خرید این باشگاه را دارد با کریمی توافق کرده تا در فصل آینده هدایت این تیم را برعهده بگیرد.

خبر دوم

به گزارش خبرگزاری مهر، در نشست مربیان پیشین تیم ملی فوتبال ایران با اعضای هیئت رئیسه و رئیس فدراسیون فوتبال، اعضای حاضر بر انتخاب مربی ایرانی برای تیم ملی تاکید کردند. امیر قلعه نویی پس ازاین جلسه در گفتگو با ایسنا عنوان کرد هیچ مذاکره ای با او برای سرمربیگری تیم ملی نشده و علی پروین گفت حاضر است پست مدیرفنی تیم ملی را بپذیرد. قرار است هیات رئیسه فدراسیون نظر نهایی خود را درباره سرمربی تیم ملی در روز سه شنبه اعلام کند.

خبر سوم
در حالی که پیش از این گفته شده بود امکان دارد سربازی که در جریان بازی سپاهان با پرسپولیس از ناحیه چشم مصدوم شده بود دوباره بینایی خود را بازیابد، اما پزشک معالج این سرباز مجروح پس از انجام عمل جراحی روی چشمان وی در گفتگو با ایسنا عنوان کرد این سرباز در بهترین شرایط پس از عمل، تنها ۱۰ درصد ازبینایی چشم چپ خود را بدست می‌آورد.

خبر آخر
روزنامه ایران ورزشی به نقل از روزنامه البیان چاپ امارات نوشت لوکا بوناچیچ رسما هدایت تیم النصر امارات را برعهده گرفت. لوکا با پرداخت مبلغ قابل توجه ای قرارداد خود با سپاهان را فسخ کرد و سرمربی النصر شد. همچنین این روزنامه از کنار گذاشتن مهرداد اولادی از لیست بازیکنان الشباب به دلیل مصدومیت این بازیکن خبرداد.
سه شنبه 25/10/1386 - 11:39
پسندیدم 0
UserName