چند خبر سیاسی
توسط : javadrazmi
خبر اول اینکه
سهمیه بندی پودر رختشویی در فروشگاه های زنجیره ای
شنیدیم که یک منبع آگاه اعلام کرد که به دنبال کمبود پودر رختشویی در بازار، برخی فروشگاه های زنجیره ای فروش این نوع محصول را جیره بندی کرده اند. وی در گفت و گو با ایرنا افزود: در برخی فروشگاه ها نظیر " شهروند " هر مشتری اجازه دارد تنها سه عدد پودر رختشویی خریداری کند.
منبع: روزنامه آفرینش 25 دی ستون غیر رسمی

خبر دوم


تركمنستان زبان باز كرد

وزارت امور خارجه تركمنستان با انتشار بیانیه ای مدعی شد كه پرداخت نشدن بدهی، سبب ادامه قطع صادرات گاز این كشور به ایران است.در این بیانیه تأكید شده است: پرداخت نشدن بدهی گاز از سوی ایران، عملیات تعمیراتی در خط لوله گاز بین دو كشور را به تأخیر می اندازد.

خبر سوم
حسن روحانی، رقیب احمدی نژاد!
 دلیل اصلی عدم حضور غیرمنتظره حجةالاسلام حسن روحانی در انتخابات مجلس هشتم، حضور وی در رقابت دهم ریاست جمهوری است.
شنیده شده است، حسن روحانی به عنوان نامزد اصلی جریان اصلاح طلب برای رقابت با محمود احمدی نژاد وارد عرصه انتخابات دهم ریاست جمهوری می شود. انتخابات دهم ریاست جمهوری تیرماه 1388 برگزار می شود.

منبع دو خبر فوق روزنامه قدس 25 دی ستون اخبار ویژه


خبر آخر

تشکر مردم از دولت به خاطر تعطیلی
 معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دولت نهم در یادداشتی در روزنامه ایران، ارگان رسمی دولت اعلام کرد مردم به خاطر تعطیلی مراکز اداری و تحصیلی در روزهای اخیر از دولت تشکر کردند. وی نوشت؛ «همین دیروز تعداد قابل توجهی پیام مردمی دریافت کردیم که از تدبیر دولت به خاطر تعطیلی مراکز تحصیلی و اداری و فراهم آوردن شرایط لازم برای ارائه خدمات مطلوب شهری تقدیر کردند.»
منبع: روزنامه اعتماد 25 دی صفحه آخر ستون پیدا وپنهان

سه شنبه 25/10/1386 - 11:29
پسندیدم 0
UserName