چند خبر ورزشی
توسط : javadrazmi
خبر اول اینکه
به نوشته روزنامه ایران ورزشی، اختلاف علیرضا نیکبخت واحدی، بازیکن پرسپولیس، با افشین قطبى، سرمربی این تیم، به حدی رسیده که تنها راه حل انتقال نیکبخت واحدی به یک تیم خارجی است. این بازیکن در این باره گفت از دو تیم اماراتى، الاهلى مصر و شفیلد یونایتد انگلیس پیشنهاد دارد و در این میان امارات را به انگلیس و مصر ترجیح می دهد.

خبر دوم
در پی بالا گرفتن مشکلات بین افشین قطبی و برخی بازیکنان و مربیان پرسپولیس، حبیب کاشانی مدیر عامل این باشگاه در مصاحبه ای که در بسیاری از روزنامه ها از جمله گل، خبرورزشی و جهان فوتبال چاپ شد عنوان کرد قطبی اگر می خواهد استعفا دهد باید ۱۵۰ میلیون تومانی که تا حالا گرفته پس دهد و از این تیم جدا شود.

خبر سوم

در حالی که علی کفاشیان، رئیس جدید فدراسیون فوتبال ایران، در مصاحبه های خود هرگونه مذاکره با امیر قلعه نویی را تکذیب کرده و تاکید کرده که به دنبال مربی خارجی است، روزنامه اعتماد با چاپ گزارشی از مذاکرات حضوری برادر کفاشیان با قلعه نویی خبر داد و نوشت شانس قلعه نویی برای بازگشت به تیم ملی بسیار زیاد است.

خبر آخر
با وجود تلاش گسترده مسئولان ورزش جزیره کیش زمین چمن ورزشگاه المپیک کیش آماده برگزاری بازی دوستانه ایران - مالی نشد تا داور بحرینی دستور به لغو این دیدار بدهد.

با توجه به بارش باران درجزیره کیش زمین چمن ورزشگاه المپیک شرایط مناسبی برای برگزاری بازی دوستانه ایران - مالی نداشت و با وجود تلاش مسئولان ورزش جزیره کیش از نظر داوربحرینی و مسئولان دو تیم زمین شرایط لازم را برای انجام بازی پیدا نکرد.

با توجه به این مسئله با توافق مسئولان دو تیم ملی ایران و مالی دیدار دوستانه آنها لغو و مقررشد این دو تیم در روز سوم خردادماه سال آینده همزمان با سالروز آزادی سازی خرمشهر در ورزشگاه آزادی به دیدارهم بروند.

این دیدار دوستانه می تواند محکی مناسب برای ملی پوشان فوتبال ایران پیش از رویارویی با امارات در روز سوم دیدارهای مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال جام جهانی 2010 باشد که قراراست روزهفدهم خردادماه درتهران برگزار شود.
دوشنبه 24/10/1386 - 10:37
پسندیدم 0
UserName