چند خبر سیاسی
توسط : javadrazmi

خبر اول اینکه
هم کاندیدا هم عضو هیات اجرایی
گفته می شود یکی از مسوولان هیات های اجرایی انتخابات به عنوان کاندیدای انتخابات مجلس هشتم ثبت نام کرده است. این موضوع خلاف قانون انتخابات است زیرا هیات های اجرایی و نظارت اجازه کاندیداتوری در انتخابات را ندارند. این فرد در عین حال مسوولیت رسیدگی به امور مساجد را هم برعهده دارد.
منبع  خبر فوق روزنامه اعتماد 23 دی صفحه آخر ستون پیدا وپنهان


خبر دوم
درحالی كه همه ساله و در زمان انتخابات چاپ برگه های رای توسط چاپخانه های دولتی و با حساسیت خاص چاپ می شد وزارت كشور در اقدامی تازه با درج آگهی در روزنامه یك مناقصه عمومی برای چاپ آن برگزار كرده است . به گزارش عصر ایران در این آگهی كه توسط اداره كل پشتیبانی وزارت كشور منتشر شده آمده است : « وزارت كشور در نظر دارد انجام عملیات لیتوگرافی چاپ باركدگذاری شماره گذاری صحافی و بسته بندی برگ های رای و تعرفه مورد نیاز انتخابات را از طریق مناقصه عمومی واگذار نماید » . در ادامه این آگهی كه در یكی از روزنامه های روز پنج شنبه درج شده از كلیه واجدین شرایط خواسته شد جهت دریافت اسناد و شرایط مناقصه حداكثر ظرف مدت 3 روز به ستاد مركزی وزارت كشور مراجعه كنند . این كار در طول 28 سال گذشته بی سابقه بوده زیرا مراقبت از این برگه ها از حساسیت ویژه ای برخوردار است .
منبع: روزنامه جمهوری اسلامی 23 دی صفحه دوم ستون  جهت اطلاع



خبرسوم


80 درصد رأی من در این پروژه خوابیده است

جهان- در یكی از جلسات كمیسیون كشاورزی كه با حضور وزیر نیرو برگزار شده، یك عضو این كمیسیون كه نماینده یكی از شهرهای شمالی كشور نیز می باشد، در مورد بحث بودجه های عمرانی حوزه انتخابیه خود از وزیر خواست تا توجه بیشتری به احداث یك سد در این منطقه داشته باشد.
وزیر نیرو نیز در توضیحاتی اظهار داشت كه دولت عنایت بیشتری به سد مذكور داشته و 5/16 میلیارد تومان به آن اختصاص داده است و احتمالاً در سال آینده به بهره برداری می رسد.در این هنگام نماینده یاد شده ، خطاب به وزیر می گوید: انجام این عملیات باید قبل از اسفند به پایان برسد، زیرا 80 درصد رأی من در این سد خوابیده و در گرو پایان یافتن این پروژه است.

منبع: روزنامه قدس 23 دی ستون اخبار ویژه


خبر آخر

آخرین خبر شنیده اینكه در مراسمی كه با حضور وعاظ و روحانیون شهرستان كاشان در حسینیه و بیت آیت‌ا... نمازی امام‌جمعه كاشان برگزار شده بود، سخنران مراسم با اشاره به فرارسیدن ماه محرم، با توصیه‌هایی كه در خصوص سخنرانی وعاظ و روحانیون در مراسم عزاداری ماه محرم داشت، از حاضران خواست كه با توجه به نزدیك بودن انتخابات مجلس هشتم تدبیری بیندیشند. منبع: روزنامه اعتماد ملی 23 دی صفحه آخر ستون زمزمه

يکشنبه 23/10/1386 - 11:33
پسندیدم 0
UserName