اسلحه کمری الکتریکی ویژه زنان مجهز به پخش کننده موسیقی !
توسط : mgoo68
یک شرکت آمریکایی در چهل و یکمین دوره بزرگترین نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی دنیا که در لاس وگاس آمریکا برگزار می شود، نوعی اسلحه کمری الکتریکی را به منظور استفاده زنان معرفی کرده که مجهز به پخش کننده MP3 است.

شرکت بین المللی تیزر آریزونا در نمایشگاه CES 2008 لاس وگاس اسلحه کمری الکترویکی جدیدی را با عنوان iTaser عرضه کرده است که برای استفاده زنان، یک وسیله حفاظتی مناسب به شمار می رود و علاوه بر عملکرد اصلی خود یک پخش کننده موسیقی MP3 است و می تواند تا یک گیگابایت موسیقی را در فرمت MP3 در خود ذخیره کند.

این اسلحه کمری الکتریکی با شلیک به طرف مهاجمان یک شوک الکتریکی 50 هزار ولتی به بدن فرد متخاصم وارد می کند.

در این خصوص "ریک اسمیت" بنیانگذار این شرکت که اسلحه های کمری الکتریکی تولید می کند، اظهار داشت: "ابزارهای حافظت شخصی می توانند با عملکردهای جانبی سرگرم کننده همراه شوند."

براساس گزارش روزنامه گاردین، این تولید کننده در ادامه خاطر نشان کرده است که اسلحه کمری الکتریکی مجهز به پخش کننده موسیقی در مدلها مختلف و رنگهای صورتی، قرمز و پلنگی عرضه می شود و زنان می توانند به راحتی رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

این شرکت از جمله شرکتهای تولید کننده اسلحه است که از سلاحهایی که تنها جنبه حفاظتی داشته و قادر به کشتن نیستند حمایت می کند.

در هفته اول برگزاری نمایشگاه لاس وگاس 140 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کرده اند.

يکشنبه 23/10/1386 - 0:18
پسندیدم 0
UserName