قلعه نویی می تواند به تیم ملی برود / تاکید فدراسیون روی مربی خارجی است
توسط : 2Esteghlal2
قلعه نویی می تواند به تیم ملی برود / تاکید فدراسیون روی مربی خارجی است
مدیرعامل باشگاه مس کرمان گفت: در قرارداد قلعه نویی با باشگاه ما مفادی گنجانده شده است که به وی اجازه حضور در تیم ملی می دهد.

حمیدرضا نیک نفس با بیان این مطلب درگفتگو با خبرنگارمهر افزود: ازسوی فدراسیون فوتبال هنوز رسما به باشگاه مس کرمان اعلام نشده است که امیر قلعه نویی گزینه اصلی هدایت تیم ملی است. براساس اظهارات اخیر رئیس فدراسیون فوتبال نیز بحث حضور مربی ایرانی در تیم ملی منتفی است و ظاهرا مسئولان فدراسیون فوتبال مربی خارجی را برای هدایت این تیم مدنظر دارند.

وی با اذعان به اینکه جدایی امیرقلعه نویی از مس کرمان و حضورش در اردوی تیم ملی به ضرر باشگاه مس کرمان تمام می شود، افزود: از آنجائیکه برنامه آماده سازی خود را منطبق با نظر امیر قلعه نویی پیگیری کرده ایم بدون شک جدایی او آن هم در آغاز نیم فصل دوم لیگ برتر به ضرر ما تمام می شود. علاوه بر این، تیم مس و مردم کرمان به دنبال حضور قلعه نویی از نظر روحی و روانی ارتقا پیدا کرده اند که جدایی او قطعا لطماتی را به ما وارد می آورد.

مدیرعامل باشگاه مس کرمان در ادامه از تلاش برای متقاعد ساختن فدراسیون فوتبال برای چشم پوشی از عقد قرارداد با امیرقلعه نویی خبر داد و گفت: با این حال اگر فدراسیون فوتبال قلعه نویی را به عنوان تنها گزینه هدایت تیم ملی درنظر داشته باشد با اینکه متحمل ضرر و زیان بسیاری خواهیم شد اما به خاطر منافع ملی خواسته فدراسیون را تمکین می کنیم.

نیک نفس همچنین به بندی در قرارداد امیرقلعه نویی با باشگاه مس کرمان اشاره کرد که به موجب آن وی می تواند در صورت پیشنهاد از فدراسیون فوتبال برای قبول مسئولیت تیم ملی از جمع نارنجی پوشان کرمانی جدا شود.

وی درپاسخ به این سئوال که "چرا چنین بندی در قرارداد قلعه نویی قید شده است؟"، گفت: زمانی که بحث ملی مطرح می شود، نمی توان جانب باشگاه را گرفت. در این بین آنچه ارجحیت دارد، فوتبال کشور است که نه باشگاه مس بلکه تمام باشگاه ها بدان پایبند هستند.

مدیرعامل باشگاه مس کرمان درخاتمه تاکید کرد: امیرقلعه نویی برای حضور در باشگاه س کرمان مبلغ پیش قرارداد خود را در یافت کرده است که در صورت جدایی از تیم ما براساس مفاد قرارداد باید تمامی این رقم را بازگرداند.

شنبه 22/10/1386 - 13:16
پسندیدم 0
UserName