تمرینات المپیکی را از امروز آغاز می کنم/ در دو تورنمنت به میدان می روم
توسط : 2Esteghlal2
تمرینات المپیکی را از امروز آغاز می کنم/ در دو تورنمنت به میدان می روم
با وجود گذشت نزدیک به 20 روز از آغاز تمرینات تیم ملی تکواندو تاکنون دو تکواندوکاری که موفق به کسب سهمیه المپیک برای تکواندو ایران شدند در این تمرینات شرکت نکرده اند.

 بهزاد خداداد در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد علت غیبت خود گفت: برخی مشکلات از جمله بیماری شدیدی که از همان هوشی مینه گریبانم را گرفته بود مانع از حضورم در تمرینات تیم ملی شد ولی با حل مشکلات خود از امروز در اردوی تیم ملی حاضر شده و زیر نظر مربیان تمرینات خود را آغاز می کنم.

وی در مورد حضور در برنامه های تیم ملی گفت: من تابع نظر مربیان تیم ملی هستم. هرکجا که کادر فنی صلاح بدانند مسابقه خواهم داد. جام فجررا نمی دانم ولی در تورنمنت هلند به همراه تیم ملی شرکت می کنم و پس از آن به همراه مس کرمان در رقابتهای بین المللی آلمان به میدان خواهم رفت.

خداداد درمورد نتیجه نگرفتن مس کرمان در دور رفت لیگ برتر تکواندو گفت: مشکلات ما در دور رفت و پس از آغاز مسابقات رفته رفته افزایش یافت و برخی آسیب دیدگی ها مانع از نتیجه گیری مطلوب شد ولی در دور برگشت شرایط فرق می کند و قطعا نتایج بهتری کسب خواهیم کرد.

فینالیست سه دوره رقابتهای جهانی درپایان گفت: از امروز وارد مرحله تمرینات المپپیک شده و المپیکی زندگی می کنم. المپیکی تمرین می کنم تا بتوانم به بزرگترین آرزوی ورزش خود که همان کسب مدال المپیک دست پیدا کنم.

شنبه 22/10/1386 - 13:14
پسندیدم 0
UserName