هم استقلالی ها به من رأی می دهند و هم پرسپولیسی ها
توسط : م م

دکتر علی فتح الله زاده خویی : برای کمک به جوانان و توسعه ورزش وارد عرصه شده‌ام

دکتر علی فتح‌الله زاده خویی مدیرعامل باشگاه استقلال پس از ثبت نام در هشتمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ( جمعه شب ) گفت که به صورت مستقل و برای کمک به جوانان و توسعه ورزش در این دوره از انتخابات شرکت کرده است.
علی فتح الله زاده در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال مبنی بر این که از سوی کدام جریان و گروه در این دوره از انتخابات ثبت نام کرده است، گفت: بنده به صورت مستقل وارد انتخابات شده ام و نمی خواهم خیلی سیاسی باشم.

وی افزود: احساس می کنم ورزش در جایگاهی قرار دارد که می تواند جوانان ما را از آلودگی ها دور کند و به همین دلیل برای کمک به جوانان وارد عرصه شده ام.

فتح الله زاده اعلام کرد که تاکنون وارد مذاکره با هیچ حزب و جریانی نشده است.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا در این انتخابات رای می آورید یا خیر گفت: این امر بستگی به نظر مردم دارد چون آن ها بهترین قاضی هستند.

مدیر عامل باشگاه استقلال  در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می کنید پرسپولیسی ها هم به شما رأی می دهند، تصریح کرد: هم استقلالی ها ، هم پاسی ها و سایر تیم ها به بنده رأی می دهند و نشان داده اند که در مواقع تخصصی پای کار می آیند.

وی در ارزیابی خود از عملکرد مجلس هفتم نیز گفت: مجلس هفتم مجلسی کاری بود و تعداد مصوبات آن حائز اهمیت بود.

فتح الله زاده در مورد انتخابات فدراسیون فوتبال نیز گفت: این انتخابات در یک جمع دموکراتیک برگزار شد و حتی نمایندگان AFC نیز آن را تأیید کردند.

وی خاطر نشان کرد: در انتخابات فدراسیون فوتبال رقابت بسیار سنگین بود و در برخی حوزه ها انتخابات به دور دوم کشیده شد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پایان اظهار امیدواری کرد که با انتخاب کفاشیان به ریاست فدراسیون فوتبال وضعیت فوتبال کشور متحول شود.
 

مهر

شنبه 22/10/1386 - 9:39
پسندیدم 0
UserName