میترا حجار در «این ترانه عاشقانه نیست»
توسط : loloaman77
غلامرضا فرجی، مدیرپخش سازمان توسعه سینمایی سوره حوزه هنری، اعلام كرد: فیلم سینمایی این ترانه عاشقانه نیست (آخرین فیلم میترا حجار قبل از سفر به خارج از كشور) در سینما فرهنگ، اكران عمومی خواهد شد .

نقل از واحد خبر حوزه هنری، "غلامرضا فرجی" ، در این زمینه گفت: پیشنهاد اكران این فیلم در یكی از گروه‌ها، در ماه مبارك رمضان به تهیه كننده ارائه شد اما پذیرفته نشد و بنابراین مجبور شدیم آن را درگروه سینمایی آزاد اكران كنیم و قرار بر این شد تا پس از پایان نمایش فیلم اقلیما، اكران این فیلم در گروه فرهنگ آغاز شود.


  "
این ترانه عاشقانه نیست" داستان زن و مرد جوانی است كه در كلینیك درمان سرطان با یكدیگر آشنا می‌شوند. آنها كه درصدد برآورده كردن آرزوهای یكدیگرند ناخواسته درگیر ماجراهایی می‌شوند و ...


رحمان رضایی، كارگردان، نویسنده و تهیه‌كننده این اثر است و میترا حجار، ایرج نوذری، جمشید مشایخی، سیاوش طهمورث، داریوش اسد زاده و علیرضا اشكان از جمله بازیگران آن هستند.


 
بر اساس این گزارش، "فرجی "، همچنین ازادامه اكران فیلم سینمایی "رفیق‌بد" ساخته "ایرج طهماسب " نیزخبر داد وگفت: اكران این فیلم ، به دلیل كف فروشی كه دارد، تا پنجم دی ماه ادامه خواهد داشت.


وی در پایان از برنامه‌ریزی برای اكران فیلم‌های "آخرین ملكه زمین" ساخته " محمدرضا عرب" و "پابرهنه در بهشت" ساخته "بهرام توكلی "نیز خبر داد.

شنبه 22/10/1386 - 3:43
پسندیدم 0
UserName