هانیه توسلی در عاشقی
توسط : loloaman77

 فیلم سینمایی «عاشق» به كارگردانی افشین شركت و تهیه‌كنندگی حبیب اسماعیلی ساخته شده است.

  در این فیلم بازیگرانی چون هانیه توسلی، ایرج نوذری، شمس فضل‌اللهی، مهری ودادیان، مهدی صباغی، امیر نوری، مونا فرجاد، لادن سلیمانی، كیانوش گرامی و... به ایفای نقش پرداخته‌اند.


این فیلم در جشنواره بین‌المللی فیلم‌های كودكان و نوجوانان همدان، جایزه بهترین موسیقی را از آن خود كرد.


كارگردان فیلم عاشق آن را اثری برای نسل‌های امروز و فردا می‌داند كه صرفا برای مخاطب كودك و نوجوان نیست و می‌تواند مخاطبان عام سینما را در بر بگیرد.

 

وی می‌گوید برای رسیدن به این اشعار و ترانه‌ها در فیلم به جرات می‌توان گفت كه حدود یكسال و نیم به همراه محمد صالح‌علا و مشاوران دیگر فیلم روی آنها كار كردیم .

 

من كلمه به كلمه این اشعار را با دقت انتخاب كردم و برای این موضوع نیز زحمات زیادی را متحمل شدم. فردین خلعتبری هم با آهنگسازی خود به این اشعار جان تازه‌ای بخشید.
    
او درباره بازی هانیه توسلی در این فیلم هم گفته كه برای انتخاب بازیگر نقش گوگو ابتدا با گلشیفته فراهانی صحبت كردم .

 

او فیلمنامه را خواند و از بازی در این نقش استقبال كرد، اما چون این فیلم با توجه به موضوع آن باید در تابستان ساخته می‌شد و فراهانی در آن زمان درگیر فیلمی دیگر بود نتوانست به ایفای این نقش بپردازد .

 

در این شرایط با هانیه توسلی به توافق رسیدیم كه او بازیگر خیلی خوبی است و به نوعی هنر بازیگری را در ذات خود دارد و بازیگر به شدت توانمندی است و خصوصیاتی دارد كه با كلاس رفتن و استفاده از محضر استاد به دست نمی‌آید.
    
«عاشق» هفتمین فیلم سینمایی افشین شركت یك موزیكال كودكانه با داشتن آزاد از فیلم «اشك‌ها و لبخندها» است.


 
داستان این فیلم درباره اهمیت موسیقی و مهر و محبت در روابط میان انسان‌هاست

شنبه 22/10/1386 - 3:35
پسندیدم 0
UserName