راه آهن متحول شده را در نیم فصل دوم ببینید
توسط : 2Esteghlal2
راه آهن متحول شده را در نیم فصل دوم ببینید
هافبک تیم فوتبال راه آهن با اشاره به روند آماده سازی و اردوهای آماده سازی مطلوب این تیم در تعطیلات نیم فصل لیگ برتر تاکید کرد که زردپوشان تهرانی در نیم فصل دوم متحول خواهند شد.

حسین پاشایی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب در خصوص برنامه های آماده سازی تیم راه آهن، گفت: پس از 13 روز بدنسازی فشرده در تهران برای برپایی اردویی کوتاه مدت و بازی های تدارکاتی مطلوب به امارات آمدیم. مطمئنا این برنامه ها باعث می شود شاهد حضور راه آهنی متحول شده در نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر باشیم.

وی ادامه داد: پس از یک دوره بدنسازی خوب در تهران از نظر بدنی بسیار آماده ایم و بازی های دوستانه در امارات به ما کمک می کند از نظر هماهنگی نیز به شرایط ایده ال نزدیک تر شویم و با قدرت در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر و مسابقات جام حذفی به میدان برویم.

هافبک تیم فوتبال راه آهن با تاکید بر این موضوع که امکانات و هوای بسیار خوب امارات تاثیر بسیار زیادی بر روند آماده سازی این تیم دارد، تصریح کرد: می خواهیم در نیم فصل دوم لیگ برتر به جمع 6 تیم برتر جدول رده بندی صعود کرده و یکی از مدعیان بالای باشیم .

وی در مورد دیدار برابر هانزاروستوک اضافه کرد: این تیم یک تیم اروپایی است که در بوندس لیگا حضور دارد. حسن بازی با این تیم از آن جهت است که وضعیت خود را با بازیکنان و یک تیم حاضر در لیگی مطرح از فوتبال اروپا محک بزنیم.

پاشایی در پایان گفت: در شرایط ایده آلی هستم و امیدوارم بتوانم در نیم فصل دوم لیگ برتر ضمن کمک به موفقیت تیم راه آهن در مسابقات لیگ نظر مساعد کادر فنی تیم ملی را برای حضور در جمع ملی پوشان جلب کنم.

جمعه 21/10/1386 - 19:19
پسندیدم 0
UserName