فوتبال ایران به ثبات رسید / همه باید به رئیس فدراسیون کمک کنند
توسط : 2Esteghlal2
مدیر عامل باشگاه داماش ایرانیان گفت: برگزاری انتخابات فدراسیون و معرفی رئیس جدید، فوتبال کشورمان را پس از مدت ها به مرحله ثبات نزدیک کرد.

امیرعابدینی که از سوی کمیته انتقالی فدراسیون فوتبال به عنوان ناظر مجمع انتخابات این فدراسیون معرفی شده بود درگفتگو با خبرنگار مهر با ابرازخرسندی از برگزاری انتخابات امروز اظهارداشت: از اینکه سلیقه افراد منتخب در امور مختلف با یکدیگرهمخوانی ندارد نباید نگران بود. تثبیت مدیریت به مرور زمان تمام اختلاف نظرهای احتمالی را برطرف می کند.

وی با اشاره به برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون فوتبال باحضور یک کاندیدا تصریح کرد: تشکیل مجمع در چنین شرایطی یک امر عادی است و جای هیچ نوع نگرانی و تردیدی در مورد آن وجود ندارد. همان طور که انتخابات فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) و همچنین کنفدراسیون آسیا (َAFC) که چندی پیش برگزار شد نیز تنها یک کاندیدا داشت.

عابدینی در ادامه تاکید کرد: البته ما این اختیار را داشتیم که  به تنها کاندیدای فدراسیون فوتبال رای ندهیم. اما از آنجا که کفاشیان دارای پیشینه قابل توجه در زمینه مدیریت ورزش است نظر مثبت خود رابرای انتخاب وی به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال اعلام کردیم.

ناظرانتخابات فدراسیون فوتبال افزود: کفاشیان از نظر تحصیلات، تجربه و تسلط مدیریتی بر ورزش دارای فاکتورهای لازم برای ریاست درعرصه فوتبال است. با این حال همه ما وظیفه داریم وی را در انجام وظایف و به خصوص رفع مشکلات موجود یاری کنیم.

عابدینی خاطرنشان کرد: کفاشیان دراولین گام باید به سامان دهی اوضاع تیم ملی پرداخته و درکنار آن برنامه کلان خود را برای فوتبال ایران مشخص کند تا هرچه زودتر فوتبال کشورمان به روزهای اوج گذشته خود بازگردد.

مدیرعامل باشگاه داماش ایرانیان درخاتمه گفت: افراد منتخب مجمع انتخابات فدراسیون فوتبال همگی به نوعی در حیطه وظایف خود کارآمد هستند. فدراسیون فوتبال با افراد جدید خود ممکن در روزهای ابتدایی آغاز به کار به مشکلاتی بر بخورد اما قطعا همه آن ها خیلی زود برطرف می شود. با این حال مسئولان جدید نباید فراموش کنند که در صورت عملکرد غیرقابل قبول مجمع می تواند درخواست تغییر مدیریت را بدهد.

پنج شنبه 20/10/1386 - 10:59
پسندیدم 0
UserName