انتخابات در شرایط خوبی برگزار شد / سرمربی تیم ملی با نظر جمع انتخاب می شود
توسط : 2Esteghlal2
علی فتح اله زاده خویی با عادلانه برگزار شدن مجمع عمومی فدراسیون فوتبال گفت اعضای جدید فدراسیون تلاش خواهند کرد تا وضعیت فوتبال کشور را بهبود بخشند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی فتح الله زاده پس از جلسه امروز مجمع عمومی فدراسیون فوتبال با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران گفت: انتخابات فدراسیون فوتبال در شرایطی عادلانه و خیلی خوب برگزار شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با حضور تنها یک نامزد برای ریاست فدراسیون فوتبال ، عدالت در این زمینه رعایت شده، گفت: در انتخابات فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا، فقط سپ بلاتر کاندیدا بود. این شرایط را در کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز شاهد بودیم. درجایی که بن همام بدون رقیب به عنوان رئیس این کنفدراسیون انتخاب شد.

وی با اشاره به اینکه انتخابات فدراسیون فوتبال منطبق با اساسنامه فیفا و "ای اف سی" برگزار شده است، افزود: به غیر از آقایان کفاشیان و شهنازی کسی برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام نکرد. شرایط برای حضور دیگر متقاضیان فراهم بود اما فقط همین دو نفر ثبت نام کردند.

 فتح الله زاده افزود: من با توجه به فعالیت در رده مدیریتی باشگاه با مشکلات مدیریتی در این زمینه آگاه هستم و سعی می کنم این مساله را به حداقل برسانم.

وی درخصوص انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: درجلسه هیئت رئیسه پیرامون این موضوع بحث می کنیم و بهترین گزینه را انتخاب خواهیم کرد. درحال حاضرنمی توانم نظرشخصی خود را دراین باره بگویم زیرا درانتخاب سرمربی تیم ملی نظرجمع را درنظرمی گیریم که درنهایت به انتخاب سرمربی تیم ملی منجرخواهد شد.

چهارشنبه 19/10/1386 - 17:41
پسندیدم 0
UserName