جانشین امام امده ....
توسط : HAb436

جانشین امام امده

مردم دارالعباده یزد ، با اجتماع در میدان شهدا (امیر چقماق یزد ) ضمن بیعت با مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای، حماسه تاریخی و جاویدان آفریدند.

 

مردم با دیدن رهبر و مولای خود با سر دادن شعارهایی از جمله"مااهل كوفه نیستیم علی تنها بماند " و " خامنه‌ای ، خمینی دیگر است ولایتش ولایت حیدر است " شور ، احساس ، هیجان ، عشق و علاقه خود را نسبت به معظم له ابراز داشتند.

صبح روز چهارشنبه خیابان‌ها و میدانهای شهر یزد مملو از هزاران نفر مردم عاشق ، شیفته و دلداده مقام معظم رهبری بود

مردم ولایتمدار این خطه از سه‌شنبه شب و بامداد روز چهارشنبه با پای پیاده به طرف محل استقبال مقام معظم رهبری حركت كردند و در مسیرهای چهار راه دولت آباد ، خیابان انقلاب ، میدان سید مصطفی خمینی ، خیابان قیام و چهار راه شهدا تجمع كردند.

كوچك و بزرگ ، پیر و جوان ، زن و مرد و قشرهای مختلف مردم در شور دیدار یار آمدند تا آقا و مولای خود و نائب امام زمان (عج) را زیارت كنند.

دوازدهم دی ماه ‪ ۸۶‬روز حماسه و حضور ، تاریخی و به یاد ماندنی ، روز استقبال از ولی امر مسلمین جهان ، ماندگار است.

هوای شهر یزد بوی وصال می‌داد ، آسمان شهر ، از پرواز لبریز ، بوی اسپند و عطرصلوات خیابان‌های شهر را عطرآگین كرده و خیابان‌ها به گلخانه‌ای تبدیل شده بود.

كسی آمد كه امواج نور در گستره اندیشه‌هایش می‌درخشید و نگاه مهربانش همه را به سوی خود فرا می‌خواند.

سفر پرخیر و بركت مقام معظم رهبری ، حال و هوای استان یزد را معنوی كرده و عطر ولایت ، فضای این خطه كویری را معطر كرد.

تصاویر مبارك مقام معظم رهبری ، میدانها، خیابان‌ها، در و دیوار شهر و روستا را مزین كرده و فضای شهر را ولایتی و عطر آگین نموده است.

شور و شعف وصف ناپذیری فضای شهر یزد را فرا گرفته است و مردم خون گرم این دیار رهبر و مقتدای خود را در آغوش گرفتند و حماسه حسینی و عاشورایی آفریدند و غدیری دیگر را خلق كردند.

گروههای مختلف مردم بویژه در شهرستانهای مختلف استان یزد نیز از سه شنبه شب با پای پیاده برای استقبال از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در مركز استان حاضر شدند.

طی روزهای گذشته مردم استان یزد با آذین بندی خیابان‌ها و میدانها و نصب تمثال مبارك ولی امر مسلمین جهان در انتظار دیدار ایشان لحظه شماری كردند تااینكه روز موعود فرا رسید و مردم چشمان خود رابانورحضرتش منور ساختند.

آری بی‌عشق رهبر نتوان عاشق مهدی (عج) شد، عشق به خامنه‌ای عشق به مهدی است و عطر كلامش، عطر صاحب العصر است و مردم خوشحال از اینكه میزبان نایب برحق امام زمان (عج) هستند.

شنبه 15/10/1386 - 14:23
پسندیدم 0
UserName