آلمان، پرسپولیس ، سپاهان
توسط : 2Esteghlal2
به دنبال قطعی شدن جدایی حسین کعبی از تیم فوتبال لسترسیتی انگلیس او برای ادامه فوتبالش سه مقصد جدید پیش رو دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین کعبی هافبک - مدافع ایرانی پس از حضوری کوتاه مدت در تیم لسترسیتی رسما ازاین تیم انگلیسی جدا شد. او که از سوی باشگاه لسترسیتی انگلیس در زمره بازیکنان آزاد این تیم قرار گرفته در صدد است تا کماکان به بازی در فوتبال اروپا ادامه دهد. در همین راستا نیز مذاکراتی از سوی مدیر برنامه های وی با باشگاه های آلمانی انجام شده تا در صورت موافقت این بازیکن ایرانی فوتبال خود را در بوندس لیگا ادامه دهد.
در صورتی که تلاش ها برای انتقال حسین کعبی به باشگاه های آلمانی و دیگر کشورهای اروپایی به نتیجه نرسد او مجددا به ایران بازخواهد گشت تا فوتبال خود را در تیمی لیگ برتر ادامه دهد.
او از دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان پیشنهادهایی دارد که قطعا به یکی از آنها پاسخ مثبت خواهد داد. به نظر می رسد کعبی تمایل به حضور مجدد در باشگاه پرسپولیس دارد اما اطرافیانش در تلاشند تا زمینه عقد قرارداد وی را با باشگاه سپاهان فراهم آورند.
حسین کعبی در پایان فصل گذشته مسابقات لیگ برتر از پرسپولیس تهران جدا شد و به لسترسیتی انگلیس پیوست. با توجه به عملکرد نه چندان خوب کعبی در نیم فصل نخست مسابقات فوتبال لیگ قهرمانی انگلیس، کادر فنی این تیم از ادامه همکاری با این هافبک ایرانی چشم پوشی کرد.

دوشنبه 3/10/1386 - 16:43
پسندیدم 0
UserName