اعتراضی به جدایی ام از الشعب ندارم
توسط : 2Esteghlal2
هافبک ایرانی تیم فوتبال الشعب با تاکید بر اینکه نسبت به جدایی از تیم الشعب اعتراضی ندارد، خود را قربانی تصمیمات سرمربی جدید تیم دانست.

میثم بائو با بیان این مطلب درگفتگو با خبرنگار مهر، افزود: سرمربی جدید تیم فوتبال الشعب درنظر دارد تغییراتی را در ترکیب تیم ایجاد کند. ظاهرا او مشکل تیم را در خط دفاعی می داند و بنا دارد برای اصلاح ضعف های تیم مدافعی از کشور خود را به امارات بیاورد به همین خاطر قرعه به نام من افتاده تا از الشعب جدا شوم و مسئولان باشگاه بتوانند این بازیکن جدید را جذب کنند.
وی با اذعان به اینکه نمی تواند به تصمیم جدید سرمربی تیم فوتبال الشعب اعتراض کند، افزود: شاید منطقی نباشد که نسبت به تصمیم مربی تیم معترض باشم. او مسئول فنی تیم است و حتما به من اعتقاد نداشته که تصمیم دارد مرا از فهرست تیم خارج کند. با این شرایط بهتراست بدون اعتراض از الشعب بروم، زیرا ممکن است با اعتراض خود باعث شوم تا حق و حقوقم پایمال شود.
هافبک ایرانی الشعب ازجدایی قریب الوقوع خود از این تیم خبر داد و گفت : فصل نقل و انتقالات نیم فصل لیگ امارات از اول ژانویه آغاز می شود و می توانم از الشعب جدا شوم. البته در این راه پیشقدم نمی شوم، منتظر می مانم تا مسئولان باشگاه برای قطع همکاری با من پیش قدم شوند چون احتمال دارد بخشی از رقم قراردادم را کم کنند.
وی در پاسخ به این سئوال که "با توجه به جدایی از تیم الشعب برای آینده چه تصمیمی خواهد گرفت؟"، گفت : معلوم نیست شاید به تیمی قطری رفتم و شاید به ایران بازگشتم. فعلا برای آینده تصمیم روشنی ندارم. از ایران پیشنهاداتی دارم اما هنوز بصورت جدی به آن فکر نکرده ام.
بائو حضورکوتاه مدت درفوتبال امارات را تجربه ای ایده ال برای خود عنوان کرد و افزود: برای من آغاز کار در لیگ امارات خیلی خوب بود. مربی تیم به من اعتماد داشت و جزو بازیکنان اصلی بودم اما با آمدن این مربی تونسی شرایط به طورکلی تغییرکرد. او به مسئولان تیم قول قهرمانی داده و به همین خاطرمسئولان باشگاه تمام خواسته هایش را به اجرا درمی آورند. با توجه به اینکه مهرزاد معدنچی درتیم الشعب خوب گل زده و سامره نیز در این تیم سابقه روشنی دارد فعلا قرعه به نام من افتاده و قربانی خواسته های مربی جدید شدم.


 

يکشنبه 2/10/1386 - 17:38
پسندیدم 0
UserName