چند خبر سیاسی
توسط : javadrazmi
خبر اول اینکه
در خبرها آمده است همسر منتقد منصف دولت احمدی نژاد به مقام معاونت وزارت بهداشت منصوب شده است. همسر این فرد در شرایطی یک پست بالای دولتی را به دست آورده است که انتخاب او به عنوان روزنامه نگار منتقد دولت اعتراض های زیادی را برانگیخت.
منبع: روزنامه اعتماد 2 دی صفحه آخر ستون پیدا وپنهان


خبر دوم

یك بانوی مسلمان كانادایی كه به دلیل دست ندادن با همكاران مردش از كار اخراج شده بود شكایت خود را مبنی بر مورد تبعیض « چنتل حامل » CKNW واقع شدن به دادگاه حقوق بشر كانادا ارائه كرد . به گزارش سرویس دین و اندیشه خبرگزاری انتخاب به نقل از بانوی مسلمان كانادایی پس از 6 روز فعالیت در مركز بازاریابی یك شركت كانادایی از كار اخراج شد . وی با اشاره به این كه كار خود را به نحو احسن انجام می داده است دلیل اخراج شدنش را رعایت حجاب اسلامی و دست ندادن با مردان نامحرم عنوان كرد ولی شركت كانادایی مدعی شد وی به دلیل كم كاری اخراج شده است .

منبع:
روزنامه جمهوری اسلامی 02/10/1386 صفحه دوم ستون جهت اطلاع

خبر سوم
تابناك مدعی شد:
گفته می شود، ٢هفته پیش، با ایجاد معاونت جدید دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت، همسر مدیرمسئول «كیهان» به عنوان تنها معاون زن وزیر بهداشت در این سمت منصوب شد. وزیر بهداشت، در این باره گفت: معتقدیم كه خانم ها كار را بهتر از آقایان انجام می دهند.

خبر آخر
عصر ایران نوشت:

یك مقام آگاه اعلام كرد: رایزنی های جبهه متحد اصول گرایی با علی لاریجانی در حال به نتیجه رسیدن است و به دنبال این رایزنی ها احتمال حضور لاریجانی به عنوان نامزد انتخابات مجلس هشتم در تهران و به عنوان سرلیست اصول گرایان در تهران قوت یافته است. وی افزود: البته به تازگی یك پست مهم نظام به علی لاریجانی پیشنهاد شده است و فعلا لاریجانی در حال بررسی قبول كردن این پیشنهاد یا حضور در انتخابات مجلس هشتم است. از سویی دیگر رایزنی ها با ولایتی نیز ادامه دارد اما درباره ولایتی این موضوع مطرح است كه انتظار ولایتی از حضور در مجلس با دیگران متفاوت است.
يکشنبه 2/10/1386 - 9:25
پسندیدم 0
UserName