مؤفقیت دو ایرانی در مسابقات طراحی تمبر کره
توسط : یاكریم
 

مؤفقیت دو ایرانی در مسابقات طراحی تمبر کره

 در مسابقات طراحی تمبر کره دو ایرانی مؤفق به کسب امتیاز و جایزه شدند.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت پست، از میان شرکت‌کنندگان در این مسابقه در رده‌بندی عمومی، شیرین جزایری 19 ساله رتبه دوم را کسب و مؤفق به دریافت لوح تقدیر و جایزه نقدی معادل دو میلیون وون کره شد و در رده بندی جوانان نیز اثر سیده رویا صبح‌خیز 10 ساله به نمایشگاه راه یافت.

سایر رتبه‌ها نیز به ترتیب در رده‌بندی جوانان رتبه اول، لو تسون یین 7 ساله از هونگ کونگ چین، رتبه دوم مشترکاً به لیم آکیونگ  17 ساله از کشور کره و همزه ماربلا 6 ساله از کشور  فیلیپین و رتبه سوم مشترکاً به سون نا کیونگ 16 ساله و لی اون یو 16 ساله از کشور تعلق گرفت.

همچنین در رده‌بندی عمومی این مسابقات، اتیونوایساایا نوندوه 35 ساله از کشور کنیا، چواسوبین 21ساله از کشور کره و لی هیوجونگ 23 ساله از کره، کیم سانگ هی30 ساله از کشور آلمان مؤفق به کسب رتبه اول تا سوم شدند.

گفتنی است پست کشور کره هر سال مسابقه بین المللی طراحی تمبر را برای علاقمندان  و در رده‌بندی‌های مختلف سنی برگزار می‌نماید.

موضوع امسال این مسابقات در رده‌بندی جوانان "توصیف  صندوق‌های پستی، نامه‌‌ها و تمبرهای پستی در آینده" و در رده‌بندی عمومی، "ملتی خرسند است که کودک بپرورد" بود.

 

يکشنبه 2/10/1386 - 9:19
پسندیدم 0
UserName