سان جان رسما از استقلال جدا می شود / فتح الله زاده و حجازی جمعه به امارات می روند
توسط : 2Esteghlal2
سان جان اورسوویچ هافبک مقدونیه ای تیم فوتبال استقلال تهران روز سه شنبه هفته جاری با دریافت برگه تسویه حساب خود از این باشگاه رسما از جمع ابی پوشان تهرانی جدا می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سان جان اورسوویچ که در ابتدای فصل جاری برای برطرف ساختن نقاط ضعف خط میانی تیم فوتبال استقلال به جمع آبی پوشان تهرانی پیوسته بود نتوانست درنیم فصل نخست مسابقات لیگ برتر نظر مثبت آبی پوشان را جلب کند و با نظر فیروزکریمی از این تیم جدا شد.

او تا روزسه شنبه هفته جاری بطورکامل با باشگاه استقلال تسویه حساب می کند و رسما از این تیم جدا خواهد شد. بدین ترتیب او اولین بازیکنی است که در فاصله تعطیلات نیم فصل مسابقات لیگ برتر از استقلال می رود.

تیم فوتبال استقلال تهران با هدف برپایی اردوی 12 روزه سه شنبه هفته جاری به امارات می رود. تیم فوتبال استقلال را در این سفر علی فتح الله زاده و ناصرحجازی همراهی نخواهند کرد و با گذشت سه روز از آغاز تمرینات تیم در امارات به جمع آبی پوشان می پیوندند. قرار است حجازی و فتح الله زاده روزجمعه هفته جاری به اردوی تیم فوتبال استقلال ملحق شوند.

خبر دیگر از تیم فوتبال استقلال به پرداخت پاداش 300 هزار تومانی به بازیکنان این تیم مربوط می شود.

بازیکنان استقلال به دنبال برتری مقابل ذوب آهن در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور هر کدام 300 هزار تومان پاداش نقدی دریافت خواهند کرد.

علاوه بر این به بهترین بازیکنان تیم فوتبال استقلال که از سوی فیروز کریمی انتخاب خواهند شد پاداشی ویژه پرداخت خواهد شد.

شنبه 1/10/1386 - 18:6
پسندیدم 0
UserName