سوء تفاهمات برطرف شد/ قضاوت در مورد کمیته انتقالی منصفانه نبود
توسط : 2Esteghlal2
رئیس کمیته انتقالی فدراسیون فوتبال پس از دیدار شامگاه امروز با محمد علی آبادی از برطرف شدن سوء تفاهامات اخیر با رئیس سازمان تربیت بدنی خبر داد.

محسن صفایی فراهانی درپایان نشست عصر امروز اعضای کمیته انتقالی فدراسیون فوتبال با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی به خبرنگار مهر گفت: در این نشست مراحل تدوین اساسنامه فدراسیون فوتبال شامل نحوه تصویب، اشکالات و رفع نواقص مطرح شده از سوی فیفا در حضور اعضای کمیته انتقالی برای مهندس علی آبادی تشریح و اطلاعات کاملی پیرامون مکاتبات انجام شده با فیفا ارائه شد که تصور می کنم این نشست گام موثری در رفع سوء تفاهمات اخیر بود.

رئیس کمیته انتقالی فدراسیون فوتبال افزود: در این نشست کلیه مسائلی که منجر به بروز برخی سوء تفاهمات طی ماه های اخیر شده بود به اطلاع رئیس سازمان تربیت بدنی رسید و ایشان در جریان تمامی جزئیات عملکرد کمیته انتقالی ظرف یکسال گذشته قرار گرفت که تصور می کنم این نشست در شفاف سازی اتفاقات چند ماه اخیر نقش بسزایی داشت و می تواند گام موثری در پیشبرد برنامه های فدراسیون فوتبال باشد.

وی تصریح کرد: متاسفانه به دلیل اطلاعات ناقصی که به سازمان تربیت بدنی ارائه شده بود برخی قضاوت های ناعادلانه در قبال کمیته انتقالی صورت گرفته بود که با برگزاری این نشست مشخص شد که این اطلاعات مبنای صحیح و درستی نداشته است.

محسن صفایی فراهانی در پایان گفتگوی خود با خبرنگار مهر بر برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال و انتخاب رئیس این فدراسیون در روز 19 دیماه سالجاری تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: ثبت نام برای انتخابات تجدید نخواهد شد و روند برگزاری مجمع روال عادی خود را طی خواهد کرد.

پنج شنبه 29/9/1386 - 12:54
پسندیدم 0
UserName