سانتینی یا آرتور جورج سرمربی تیم ملی ایران
توسط : 2Esteghlal2
از بین دو مربی سرشناس فرانسوی و پرتغالی یکی به عنوان سرمربی آینده تیم ملی فوتبال ایران انتخاب خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، به دنبال رایزنیهای کمیته انتقالی فدراسیون فوتبال پیرامون انتخاب سرمربی جدید تیم ملی و بررسی شرایط گزینه های مختلف برای حضور در تیم ملی تا کنون دو گزینه از کشورهای فرانسه و پرتغال از بیشترین بخت برای تصدی این سمت برخوردارند.

حشمت مهاجرانی که عصر امروز از سوی کمیته انتقالی فدراسیون فوتبال به عنوان مدیر تیمهای ملی فوتبال ایران انتخاب شد در گفتگو با خبرنگار مهر از نهایی شدن مذاکرات فدراسیون فوتبال با ژاک سانتینی مربی فرانسوی الاصل و آرتور جورج مربی پرتغالی که سابقه مربیگری در تیمهای پاریسن ژرمن و الهلال عربستان را دارد خبر داد.

براین اساس قرار است مهاجرانی طی روزهای آینده مذاکرات نهایی خود را با این دو گزینه خارجی پیگیری کند و یکی از این دو که شرایط بهتری داشته باشد برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران به توافق برسد.

مهاجرانی همچنین از انتخاب دستیاران ایرانی برای تیم ملی خبر داد و اظهار داشت : بر اساس مسئولیتی که از سوی کمیته انتقالی به این جانب محول شده قرار است کادر مجرب از مربیان ایرانی را برای حضور در تیم ملی به کمیته انتقالی پیشنهاد کنم و در صورت موافقت از این نفرات در تیم ملی استفاده خواهد شد.

وی در پایان ضمن ابراز خوشحالی از انتخاب خود به عنوان مدیر تیم های فوتبال ایران خاطر نشان کرد: از این انتخاب بسیار خوشحالم و به خود می بالم که پس از سالها به تیم ملی فوتبال ایران بازگشته ام و می توانم تجارب خود را برای صعود تیم ملی به جام جهانی در اختیار جوانان قرار دهم.

پنج شنبه 29/9/1386 - 12:54
پسندیدم 0
UserName