چند خبر سیاسی
توسط : javadrazmi
خبر اول اینکه
غیبت احمدی نژاد در مراسم برائت از مشرکین

عدم حضور محمود احمدی نژاد در مراسم برائت از مشرکین در مکه انتقاد محافل سیاسی را برانگیخته است. روزنامه ایران ارگان رسمی دولت در گزارشی علت حضور نیافتن رئیس جمهور را ترافیک شدید عنوان کرد. بنابر گزارش این روزنامه «رئیس جمهور قرار بود در مراسم برائت از مشرکین در بعثه مقام معظم رهبری در عرفات حاضر شود که به دلیل ازدحام بیش از حد جمعیت استقبال کننده از او در مسیر بین مکه و عرفات نتوانست به موقع خود را به این مراسم برساند.»

منبع: روزنامه اعتماد 29 آذر صفحه آخر ستون پیدا و پنهان

خبر دوم
شنیده شده فرزند یكی از هنرپیشه های زمان طاغوت اقدام به ساخت و ساز غیرمجاز یك ویلای ٣ هزار متری در بستر رودخانه كرج كرده كه این موضوع با اعتراض شدید اهالی منطقه مواجه شده است.
منبع: روزنامه ایران 28 آذر صفحه سوم ستون دیگه چه خبر

خبر سوم

از جیرفت خبر می رسد فرقه ضاله بهائیت با دردست گرفتن نمایندگی تعداد زیادی از شركت های فنی و خدماتی در این شهر اعتراض مردم را برانگیخته است . حجت الاسلام « حسین جمالی زاده » امام جمعه شهرستان جیرفت اظهار داشت : بهائیت یك فرقه ضاله منحرف و ساختگی توسط استعمارگران است كه با وجود ارتباط این فرقه با بعضی سرویس های اطلاعاتی و نیز صهیونیست های اسرائیل تكلیف مردم مسلمان و متدین ما با آنها روشن است . وی افزود : تمام علمای اسلامی و مراكز شیعه و سنی حتی كشورهای عضو سازمان كنفرانس اسلامی بر ارتداد این فرقه اتفاق نظر دارند; از این رو هرگونه تعامل كه موجب تقویت آنان شود حرام است . وی ادامه داد : یكی از مسائلی كه موجب فعالیت بهائیت شده دردست گرفتن تعداد زیادی از نمایندگی های شركت های فنی و خدماتی است كه امیدواریم مسئولان دلسوز در این جهت فكری اساسی داشته باشند. امام جمعه شهرستان جیرفت خاطرنشان كرد : اگرچه در سال گذشته جلساتی با مسئولان شهرستان جیرفت داشتیم و در این زمینه مصوباتی هم تنظیم شد اما امیدواریم دست اندركاران مجموعه فوق و مسئولان استان این مصوبات را به اجرا درآورند باشد كه این بحث كه یك معضل فرهنگی اعتقادی سیاسی و اجتماعی است مورد توجه جدی مسئولان شهرستان و استان قرار گیرد.

خبر چهارم
حدود 800 نفر از مسافران پروازهای تهران ـ مشهد كه قرار بود از روز سه شنبه به سمت مشهد پرواز كنند به دلیل لغو شدن پرواز هواپیما در فرودگاه مهرآباد سرگردان شدند. به گزارش عصر ایران بعد از پی گیری های مكرر مسافران شب چهارشنبه عوامل فرودگاه اعلام كرده بودند كه همه مسافران صبح چهارشنبه با پروازهای فوق العاده به سمت مشهد پرواز خواهند كرد اما این گفته نیز محقق نشد و نه تنها پرواز فوق العاده ای در نظر گرفته نشد بلكه پروازهای دیروز شركت هما به سمت مشهد نیز به علل نامعلومی لغو شد و به مسافران سرگردان پاسخ روشنی داده نشد.

منبع دو خبر فوق روزنامه جمهوری اسلامی 29/09/1386 صفحه  دوم ستون جهت اطلاع

خبر آخر

تغییراتی دیگر در كابینه نهم ‌

شنیدیم كه‌ داریوش قنبری نماینده ایلا‌م در مجلس هفتم از تغییرات دیگر در كابینه دولت طی آینده‌ای نزدیك خبر داده است. قنبری گفته كه موضوع معرفی محمد علی‌‌آبادی به جای محمد رحمتی وزیر راه و ترابری جدی شده و علی‌آبادی به زودی به مجلس معرفی می‌شود.

به گفته وی، دانشجو استاندار تهران قرار است به زودی به جای محمد‌مهدی زاهدی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به مجلس معرفی شود.در عین حال خبرگزاری آریا از تغییراتی در سطح مدیران كل و اعضای هیات‌مدیره شركت نفت خبر داده است. این خبرگزاری نوشته كه افرادی چون كمال دانشیار از مجلس، جشن‌ساز مدیر مناطق نفت‌خیز جنوب و ضیغمی از نفت فلا‌ت قاره به عنوان گزینه‌هایی برای ریاست شركت نفت مد نظر هستند
منبع: روزنامه اعتماد ملی 29 آذر صفحه آخر ستون زمزمه
پنج شنبه 29/9/1386 - 10:4
پسندیدم 0
UserName