استقلال کنار کوره ذوب آهن / پروین با کاظمی مقابل انصاریفرد
توسط : 2Esteghlal2
مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه های روز جمعه با برگزار پنج بازی پیگیری می شود که از حساس ترین بازی های این روز می توان به تقابل ذوب آهن و استقلال در فولادشهر اشاره کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، استقلال تا حدود زیادی از قهرمانی در لیگ برتر قطع امید کرده و تمام امیدش به مسابقات جام حذفی است تا شاید با قهرمانی دراین رقابت ها جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورد.

استقلالی ها پس از برتری مقابل تربیت یزد این بار در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به دیدار ذوب آهن می روند. آبی پوشان که دو هفته پیش با اقبالی بلند مقابل این تیم اصفهانی به برتری دست یافتند این بار در جدالی تازه بار دیگر با شاگردان ذوالفقارنسب دیدار می کنند که با برتری در دربی اصفهان روحیه ای مضاعف یافته اند.

استقلال روز جمعه برای صعود کار آسانی را پیش ندارد. این تیم یا باید ذوب آهن را پیش رو بردارد یا با تحمل شکست مقابل این تیم یک گام دیگر در بحران فرو رود. تنها پیروزی در این بازی است که استقلال را برای قهرمانی در نیم فصل دوم امیدوار می کند.

روز جمعه در یک بازی حساس دیگر از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی دو تیم استیل آذین و راه آهن در ورزشگاه اکباتان تهران باهم روبه رو خواهند شد. باید دید کاظمی در نخستین گام تیم پر سرو صدای استیل آذین را چطور به میدان می فرستد و چه نتیجه ای عاید این تیم خواهد شد. نکته جالب توجه این دیدار رویارویی علی پروین و محمدحسن انصاریفرد است که حضور انصاریفرد در باشگاه پرسپولیس باعث جدایی پروین از این تیم شد. حالا این دو با دو تیم جدید بهم رسیده اند.

چهارشنبه 28/9/1386 - 13:42
پسندیدم 0
UserName