چند خبر سیاسی
توسط : javadrazmi
خبر اول اینکه

سفرهای خارجی ضرغامی‌

عزت الله ضرغامی در چند ماه اخیر به كشورهای چین، مالزی، تایلند، تاجیكستان، سوریه، قطر، آذربایجان و چند كشور دیگر رفته و در حال حاضر نیز به آمریكای جنوبی سفر كرده است. به گزارش "جهان"، بیش از 10 روز است كه رییس سازمان صدا و سیما در سفر خارجی بسر می برد. اغلب سفرهای ضرغامی‌طولانی مدت و بدون حضور در اجلاس و یا نشست خاصی انجام می‌شود كه با توجه به مسؤولیت سنگین صدا و سیما و حساسیت‌هایی كه برای این سازمان وجود دارد، به نظر می‌رسد، این سفرها ضرورت چندانی نداشته باشد.
منبع: روزنامه همبستگی 28 آذر ستون حاشیه سیاست

خبر دوم

وزیر رفاه: انگار همه تخم مرغ خور شده اند!

گفته می شود که مراسم تقدیر بازنشستگان از نمایندگان مجلس با سخنان عجیب وزیر رفاه همراه شد. به گزارش عصرایران ، عبدالرضا مصری وزیر رفاه و تامین اجتماعی به همراه محمدرضا باهنر نایب رییس اول مجلس در نشستی شرکت کرده بودندکه قرار بود در آن بازنشستگان ،از نمایندگان مجلس برای تصویب قانون مدیریت خدمات کشوری تقدیر کنند.در این نشست بازنشستگان به گلایه از اوضاع نابسامان اقتصادی پرداختند و سخن به افزایش قیمت ها کشید و برخی حاضران از به عنوان نمونه ازگرانی تخم مرغ سخن گفتند ولی وزیر "رفاه(!)" با پاسخ عجیب خود همه را انگشت به دهان کرد. مصری در واکنش به طرح مساله گرانی تخم مرغ به جای پاسخ منطقی ، با لحن خاصی گفت: عجیب است که این روزها همه تخم مرغ خور شده اند!ایرج ندیمی عضو فراکسیون اقلیت مجلس که در آن جمع حاضر بود، گفت : آقای وزیر! مردم سال گذشته گوجه گران خریده اند و این تخم مرغ های گران را می خواهند با گوجه های گران پارسال املت درست کنند، این که تعجب ندارد.
منبع: روزنامه آفرینش 28 آذر ستون غیر رسمی

خبر سوم

بازار سیاه فرم‌<نامه به احمدی‌نژاد> در ایرانشهر

شنیده شده كه‌ فرم‌های تقاضای كمك و نامه به رئیس‌جمهوری از سوی برخی افراد سودجو در ایرانشهر با قیمت هر نسخه 50 هزار ریال به فروش می‌رسد. به نوشته سایت تابناك، شماری از متقاضیان فرم‌های درخواست كمك رئیس‌جمهوری روز یكشنبه شیشه‌های دفتر شورای اسلا‌می ایرانشهر را شكستند. ‌ به گفته رئیس شورای شهر ایرانشهر، در آستانه دوره دوم سفر هیات دولت به استان سیستان و بلوچستان، تاكنون 16 هزار و 500 نسخه فرم درخواست كمك بین مردم این شهرستان توزیع شده است.
منبع: روزنامه اعتماد ملی 28 آذر صفحه آخر ستون زمزمه


خبر آخر
برای آنكه خواننده غربی « كریس دی برگ » بتواند به ایران بیاید و مخالفت هائی كه با آوازخوانی او در ایران می شود با شكست مواجه شود طرفداران این سفر به شایعه سازی متوسل شده اند. آنها به دروغ اعلام كرده اند قرار است این خواننده غربی در ایران ترور شود! آیا بهتر نیست مسئولان فرهنگی و هنری كشور بجای صدور مجوز برای آوازخوانی خوانندگان غربی برای حل مشكلات فرهنگی و هنری تلاش كنند.

منبع  خبر فوق روزنامه جمهوری اسلامی 28 آذر صفحه سوم ستون جهت اطلاع
چهارشنبه 28/9/1386 - 10:2
پسندیدم 0
UserName