پرسپولیس در همدان به دیدار پاس می رود / راه آهن میزبان استیل آذین است
توسط : 2Esteghlal2
تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور در ورزشگاه قدس همدان به دیدار پاس این شهر می رود.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم های فوتبال پرسپولیس و پاس در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور در خانه خود به ترتیب پذیرای تیم های پتروشیمی تبریز و فولاد یزد بودند که با برتری مقابل این دو تیم به مرحله یک هشتم نهایی راه یافتند.
براساس قوانین مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور برای تعیین میزبان بازی این دو تیم در مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها باید قرعه کشی انجام می شد که ظاهرا این قرعه به نام تیم فوتبال پاس همدان افتاده است تا در این مرحله میزبان پرسپولیس باشد.
براین اساس تیم فوتبال راه آهن نیز در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور روز جمعه میزبان استیل آذین تهران خواهد بود، صباباتری در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر به دیدار شاهین این شهر می رود، برق شیراز و پیکان در ورزشگاه حافظیه با هم دیدار می کند و صنایع AL اراک نیز درخانه پذیرای ابومسلم مشهد خواهد بود.
دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور طی روزهای جمعه هفته جاری و دوشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.

سه شنبه 27/9/1386 - 15:23
پسندیدم 0
UserName